Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nőtt a magzat, ha már...

Miért nőtt a magzat, ha már múlthéten sem volt szívhang?

Figyelt kérdés

Korábban már tettem fel kérdést az esetemben. 3 hete voltam privát ultrahangon, akkor azt mondták 5-6 hetes, dobogott a szíve. Múlt héten voltam kórházi ultrahangon, azt mondták nincs szívhang, vetélés lesz, kb. a 6. hétben vagyok, menjek vissza egy hét múlva.

Ma reggel visszamentem, nem volt szívhang, de másfél mm-t nőtt. (4.8 volt, ma 6.3) Arra kértek, hogy várjunk még egy hetet, és ha jövőhét szerdán sincs szívhang, akkor pénteken elvégzik a vákumos műtétet, de előbb nem merik, mert nőtt.

Én már elengedtem a dolgot, ma már úgy mentem, hogy túl szeretnék esni rajta. Egyszerűen csak tudni szeretném, hogy vajon mi okozhat növekedést ebben az esetben?


Köszönöm, ha válaszolsz!


2021. márc. 17. 14:33
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Kedves vagy Utolsó, bíztam volna még, ha nem lett volna már 3 héttel ezelőtt szívhang. De azóta sem sajnos.
2021. márc. 17. 15:38
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Maga a magzat nőtt? Vagy a petezsákot mérték? Mert nekem a petezsák volt nagyobb minden héten,ahogy elkezdett lapulni,nekem 8 hetesen lett művi befejezés.
2021. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, a magzat nőtt
2021. márc. 17. 15:49
 14/37 anonim ***** válasza:
61%
Akkor csak él hisz hogy is nőne egy halott magzat?Nekem ez magas
2021. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
72%
Ha meghalt hogy nőne??? Szerintem valamit elnéztek és még él
2021. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
84%
Lehet az első ultrahangon nézték be
2021. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen laikus vagyok, de azt gondolom, hogy a szivpulzálás egy mérhető dolog, ha az nincs, nem él a magzat. A méretet el lehet nézni. Nem tudom miért kell várnod plusz 1 hetet, esetleg magától is rendeződik addig, de lelkileg sokkal megterhelőbb ennyit várakozni, mintha már túl lettél volna rajta.
2021. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
91%
Hát nekem mérték el fél centivel is ilyen korán, mármint egyik nap egyik dokinál nagyobb volt, mint a következő nap másik dokinál (azóta már megszületett). De én is inkább várnék, minthogy abortuszra menjek egy talán élő magzattal, az inkább lenne "megterhelő".
2021. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
65%
18 nem a mérete a lényeg, mert azt el lehet mérni, de ha nem pulzál a szíve, ami látható, hallható egy uh gépen, akkor nem él, nem értem miben reménykednek.
2021. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Én sem értem, 2 ultrahang szerint sem pulzált a szív, ezen a héten már a műtétre készültem volna. Nem gondolom, hogy majd egyszercsak megdobban a szív a semmiből.


Akkor eszerint teljesen belefér ennyi méretkülönbség kétszeri mérésre is.


Köszönöm szépen, hogy írtatok!

Ahogy mondtam is, csak a kíváncsiság vezérelt, a remény már múlthét szerda óta nem.

2021. márc. 17. 18:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!