Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori vagy ritka dolog...

Gyakori vagy ritka dolog az,ha a baba szülésig nem mutatja meg a nemét,és az orvos a baba nemére nem azt mondja amilyen nemü születik?

Figyelt kérdés
pl:az orvos fiut mond,szüléskor lány lesz vagy forditva

2021. márc. 18. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ritka.
2021. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Inkább az fordul elő, hogy nem mutatja magát.

Én 38 hetes vagyok, és nem tudom hogy fiú vagy lány lesz, ugyanis az sztkban két szót nem szólnak hozzád és tíz perc alatt letudjak a kötelező uh-kat.

2021. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem mutatja meg magát, akkor az orvos nem mond nemet.

A családban megtörtént, hogy minden uh-n lányt mondtak, aztán kisfiú született.

2021. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerosom nem reg szult. Mind vegig kislanyt mondtak neki. Mar kesz volt a babaszoba mindene megvolt erre kisfiut szult.
2021. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Elég ritka hogy konkrétan tévedjenek. Az gyakoribb hogy nem mutatja meg magat.

Azért pl az en kisfiam úgy helyezkedett mindig, hogy konkrétan belogatta a kukijat a monitorra. Azt nehéz lett volna benézni. Meg nekünk volt prena teszt is. Mégis mikor szülni mentem lány nevet is kellett mondanom. Mondván bármi előfordulhat.

2021. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha fontos a baba neme el kell menni 4d uhra ott tapasztaltak a szonografusok ezzel kapcs
2021. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Ritka, hogy nem mutatja magát.

Az meg még ritkább, hogy az orvos rosszat mondjon. Ha nem látja, akkor megmondja, hogy nem látja.

2021. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!