Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hétig szedtetek terhesvit...

Hány hétig szedtetek terhesvitamint? Nekem azt mondta az orvosom, hogy a 18. hétig elég szednem. Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés
Ladeevit-et szedtem egyébként.
2010. aug. 19. 10:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
ket terhesseg alatt vegig naponta, plusz szoptatas alatt es terhesseg elott is.
2010. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
12.hétig minden nap,utána már csak 2 naponta a terhesség végéig.
2010. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azzal érvelt a dokim, hogy azért ne szedjem tovább, mert az én és a babák súlya is nagyon megnő, ha végig szedem. (ikreket várok) De azt hiszem nem hallgatok rá, valamilyen vitamint mindenképpen szedni fogok továbbra is.
2010. aug. 19. 20:54
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, szedjem a Centrumot. Erre a védőnő azt mondta, hogy ne, mert attól 4 kiló feletti babák szoktak születni. Ezt elmeséltem a dokimnak, aki szó szerint azt mondta, hogy "egy nagy lóf*szt"! :)))) El is magyarázta, hogy hogy is működik ez az egész, ha érdekel, elmondom.
2010. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem vettétek észre, hogy az orvosok is "össze-vissza" beszélnek?

Egyik orvos ezt mondja,a másik homlokegyenest mást állít.

Nekem az egészből az jött le, akinek nincs problémája (egészségügyi, terhességi), annak felesleges szedni. Régen sem szedtek vitaminokat.

2010. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!