Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hatásos lehet a gynoflor?...

Hatásos lehet a gynoflor? Dr.nő szerint màst nem írhat fel 12.hétig.

Figyelt kérdés

6.héttől sàrga sűrű, nèha darabos a folyásom. A dr.nő a gynoflort írta fel, heti 2x kell alkalmaznom.

Most megyek pàr nap múlva újra hozzà.

Mást tènyleg nem írhat fel? Nem fog felszàllni a babához, ha ez esetleg egy komolyabb fertőzés?

Nem viszket, különösebben nem érzem másnak a “szagát”, viszont eltérő nagyon a folyásom.

Tudom, hogy normális, ha több... de ez már szerintem az “undi” kategóriàba tartozik, és csak a babàt féltem.


2021. márc. 18. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem viszket, akkor lehet, hogy ez is segít. De ha lesz más panaszod is, akkor nem igaz, hogy nem használhatsz mást. Nekem gombás fertőzésem volt kb. a 6. héttől, és kaptam rá Canestent, amiből nem is volt elég egy adag. Többször használtam az első trimeszterben, mire végre megszűnt a probléma, és semmi gond nem volt belőle. Azóta 30 hetes a pocaklakó, szépen fejlődik. Én is úgy voltam vele, hogy nem kockáztattam meg egy esetleges felszálló fertőzést.
2021. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!