Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van mèg rajtam kívül olyan...

Van mèg rajtam kívül olyan várandós aki nagyon fèl hogy egèszsèges lesz e a gyereke?

Figyelt kérdés

Igazából nem terveztük a kisbabát, lassan 4 hónapos leszek ès eddig mindig megjött a mensim (doki szerint minden rendben).

3 hónapos voltam már mikor megtudtam hogy babát várok (tesztek negatívak lettek, dokihoh nem tudtam menni)

Így nyilván abortuszt se lehetett már csinálni. Viszont nagyon fèlek, egyrèszt azèrt mert 3 hónapos koromig amig nem tudtam meg hogy terhes vagyok, dohányoztam. Másrèszt azis zavar hogy mèg menstruálok. Plusz szinte alig èreztem a tüneteket eddig, talán most kezdem kicsit. Szóval nagyon aggódók hogy egèszsèges lesz e.

Plusz párom fèltesói betegek. Ès fèlek hogy nem e fogja örökölni a kisbaba vagy akármi.


2021. márc. 18. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat hogy a felteszik betegségei örökletesek e és milyen ágon azt neked max egy genetikus mondhatja meg. Amúgy igen. Mindenki aggódik. Ez normális.
2021. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első kettőnél nem. Aztán a második szívbeteg lett, a harmadikkal végig motoszkált bennem a kisördög. Hála Istennek, egészséges lett ő is.
2021. márc. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

A Czeizel csinál olyan szűréseket, ami azoknak való, akik lemaradtak az első 12 hétről. Biztos nem olcsó, de ha van komoly gyanúja, hogy beteg lehet, és ez igazolást nyer, az előzmények fényében 20. hétig azt hiszem mehetsz abortuszra is.


Én úgy is aggódok, hogy időben elmentem minden vizsgálatra, szimplán csak aggódok egy kicsit, hogy minden rendben legyen vele.

2021. márc. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Gyereket várom. 17 hetes vagyok es szinte mindnennap az vana fejemben a jön mindnen rendben van e. Először terhességem vetéléssel végződött. Szerintem mindneki aggódik... meg ha nem is nagy egyforman
2021. márc. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!