Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magas magzati pulzusszám...

A magas magzati pulzusszám tényleg lány magzatot jelez, míg az alacsony fiút?

Figyelt kérdés
Valakinek ez bejött? A védőnő szerint így van.

2021. márc. 19. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát szerintem ez csak urban legend, mint a hasad alakjából, vagy a kívánósságból következtetni a nemére. :)
2021. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez baromság.
2021. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Jaj, nehogy már komolyan vedd. Miért szerinted a férfiaknak más a pulzusszáma, mint a nőknek?
2021. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem azért kellett megindítani a terhességet, mert magas volt a baba pulzusa. Fiam lett
2021. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, remélem hamarosan megmutatja magát 😊

3-as nyilván nem, de magzati korban még azért más a fejlődés mint egy kifejlett felnőtt nőnél, férfinál.

4-es szülés előtt már nem számít ez az elmélet, vajúdás alatt is más a pulzusa a babának.

Külföldi oldalakon is olvastam most erről hát kíváncsi leszek 😄

2021. márc. 19. 10:21
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem szülés elött volt csak magas, csak nem vartak vele tovább, beindították.

4#

2021. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván babona, de nálunk bejött, a midwife még poénkodott is egyszer,hogy az aznapi terhes gondozáson minden baba beleillett. Nyilván nem gondolta komolyan, én viszont utána figyeltem, minden mérésnél (16,24,28,32. Hét) hozta a "lányos" értéket.

Persze babona,meg butaság, de jó pofa poénnak tartottam(főleg úgy hogy uh-n amúgy is láttuk,hogy lány), de gondolom van valami népi megfigyelés alapja azokból az időkből amikor még nem volt ultrahang.(kivételek meg mindig vannak és lesznek minden alól) 😉😉😉

2021. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 amúgy igen. Általában a férfiaké alacsonyabb. De nem hinnem hogy ezt magzati korban biztosra lehetne venni...
2021. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nálam is magas, így a babona alapján lány.

Holnap megyek ultrahangra, ha mutatja magát megírom mi lesz 😊

2021. márc. 23. 17:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Lehet, hogy csak véletlen, meg babona, de nekünk bejött. Voltam uh-n, ott is 157 a szívverése. Kislányt várunk 😊
2021. márc. 29. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!