Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek később (6. hét után)...

Akinek később (6. hét után) indult be a szívhang, annál utána minden rendben volt a terhesség alatt, vagy rosszul végződött? Minden tapasztalat érdekel!

Figyelt kérdés
Tuti biztosan középidőben fogant, 6+2 hetesen voltam dokinál 4 mm embriót látott életjelenség nélkül, utána 1 hét múlva kellett visszamennem és 7+2 hetesen már 11,7 mm embrió volt szívhanggal. Nagyon örültem neki, de volt már egy missed ab.-om, ezért aggódom, hogy mi lesz a következő vizsgálaton.

2021. márc. 20. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Nem mész vele semmire.

12. Héten kiderül. Ezen mindenki keresztül megy, sőt.. amíg nem kezded érezni hogy mozog is ez lesz, meg utána amikor lesz egy lustább napja.

Hétről hétre kisebb az esélye, hogy elhal, úgyhogy állj hozzá pozitívan, ha meg mégis baj van, nem tudsz ellene semmit tenni.

2021. márc. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak a 7. hét után volt szivhang semmi baj nem lett.
2021. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mikor lett szivhangotok?
2021. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!