Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe barnázással javasolt...

Enyhe barnázással javasolt feküdni? A progeszterontól felerősödhetnek a tünetek?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt wc után többször is törlésnél kis barnás valami volt a papíron. Szaladtam egyből az orvoshoz. Utrogestan-t írt fel, Magne b6-ot és azt mondta pihenjek. Délutánra elmúlt. Reggel megint előjött a kis barnás folyás és iszonyú hányingerrel, görcsökkel keltem fel. Étvágyam sincs elég gyenge vagyok. Ez lehet a gyógyszer miatt? Eddig nem volt ilyen. Csak feküdni esik jól. Légyszi mondjatok valami biztatót, hogy ez normális és nem lesz baj. Nagyon vártuk ezt a babát. Pénteken lesz kontroll. Addig mit csináljak? Fekvés segít? 5 hét pár napos vagyok még csak. Petezsákot már lehetett látni.
2021. márc. 21. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A progeszteron fel erősítheti a tüneteket . Feküdj , pihenj . Reméljük minden rendben lesz , de sajnos mi ezt előre nem tudhatjuk . Drukkolok
2021. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reménykedni kell, pihenni, sok folyadékot inni.
2021. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi törtènt kedves kèrdező ?
2023. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!