Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 nap késés és idōn túli...

3 nap késés és idōn túli pozitív teszt. Lehet terhesség? Hosszabban lent írok

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rengeteg mindent olvastam már az elmúlt pár napban, de szeretném leírni a történetem, hàtha valakivel már történt hasonló és tud segíteni.

3 napja késik a menstruációm és 2 napja enyhe menstruációs fájdalmaim vannak, de a nap folyamán csak párszor fordul elő. Tesztet csináltam tegnap reggel, ami nagyon halványan pozitív volt időn túl, ma reggel is csináltam, időn túl kijött egy vékony, de jól látható csík, clearblue-t használtam, majd most délután is csináltam egyet, ami viszont teljesen negatív. Az első és utolsó tesztem nem clearblue volt.

A menstruációm soha sem jött meg ugyan abban az időpontban, így nem tudok honnan számolni.

Az előzményekről annyit kell tudni, hogy volt egy missed ab műtétem, 10 hetesen, az oka az volt, hogy nem volt szívhang. Ezután vagyok most 3 hónappal. Az orvosom engedélyt adott a próbálkozásra, így tele vagyok bizalommal és hittel, hogy most sikerült és minden rendben lesz, mert nagyon szeretnénk babát a párommal.

Szerintetek van arra esély, hogy a kis angyalkánk vissza talált most hozzánk? Vagy az időn túli pozitívban ne reménykedjek?



2021. márc. 22. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
9dpon nekem is időn túl volt nagyon halovány + este, de 10dpo reggel időn belül jött ki, azért ha holnap sem lesz ott időn belül akkor sajnos lehet kémiai. Nekem most volt missed februárban, most meg kémiai lett sajnos. Mensi előtt 2 nappal lett plusz időn belül, de nem erősödött sajnos, és meg is jött időben.
2021. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megmutatod a tesztet? Időn túlinak én nem hinnék, de attól függ milyen erős.
2021. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha időn túl pozitív lett, van rá esély, hogy pár napon belül erős pozit tesztelj. milyen erősségű tesztet csináltál?
2021. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat, a menstruációm a kérdésem utáni nap megjött, de párnapja furcsán kezdtem érezni magam. Csinàltam egy tesztet, ami időn belül láthatóan pozitív. Eléggé megrémültem, hogy menstruàció után hogy tesztelhetek pozitívat, úgyhogy kértem időpontot az orvosomhoz és bízom benne, hogy semmi rosszat nem fog találni.

2021. márc. 30. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
szia mi lett végül?
2021. dec. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!