Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 napja késik, tesztek...

13 napja késik, tesztek negatívak. Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés

Nos, 13 napja késik a menzeszem, utoljára február 8-án jött meg.


Általában 29-30 napos ciklusaim vannak.

Tüneteket tapasztalok arra, hogy terhes lehetek, állandó hányinger és éhség, hasfeszülés - szúrkálás.


Teszteket csináltam már, de negatív mindegyik.

Nem rég kezdtem a hőmérőzést, általában 36.9 és 37.3 között mozog. Alap testhőm 35.8-36.4 között volt eddig.

Orvoshoz 1 hét múlva megyek.


Szerintetek mi lehet? Lehet mégsem baba van a dologban, hanem baj van?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2021. márc. 23. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után már minden teszt kimutatja ellenben hányinger és hasonló tünetek még nincsenek.
2021. márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. :/

Aggódok, hogy esetleg baj van. Hányinger, illetve has szúrkálás korábbi terhességemnél,már a 2. késési naptól jelen voltak. Viszont a 12. héten elvetéltem. Ez több, mint 1 éve volt

2021. márc. 23. 08:38
 3/4 A kérdező kommentje:

Illetve elfelejtettem leírni, csak most jutott eszembe, hogy mikor 3-4 napja késett már, akkor volt 1-2 csepp barnázásom, de az is csak a WC-papíron látszott.

Azóta sincs semmi, néha-néha vizes folyás, illetve az elsö kb 8 napban fehér krémes folyás elég nagy mennyiségben :/

2021. márc. 23. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tuti nem terhesség! Ennyi idő alatta már bőven kimutatna!
2021. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!