Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 napja késik a menzeszem de...

8 napja késik a menzeszem de a tesztek negativak lettek attol meg lehet terhes? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok ojan merdessel fordulnek hozzatok hogy parommal probalkozunk egy ideje babat szeretnenk. Januar 20.-án jott meg utoljara most 8 napja kesik a menzeszem némi tuneteim vannak mint pl. Fejfajas has szurka enyhe gorcs mell feszules . Ma reggel viszont baranzni kertem aztam most igy delutanra mar rendes ver lett belole emelett gorcsol is a hasam ez most mit jelenthet? Megjött? Vagy mi a fene van? Legyszives csak ojan irjon aki nem kritizalgatni akar mert igy is feszult vagyok koszi :)
2018. febr. 25. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg megjött.
2018. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez teljesen egyértelmű: premens tüneteid voltak és késéssel, de meg is jött. Ez ennyi. Tehát nem azért nem lehetsz terhes mert negatívak a tesztek, hanem mert konkrétan megjött.
2018. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Illetve bocs, de neked nem 8 napja késik, hanem 8 nap késéssel megjött.
2018. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kôszönöm a valaszokat hat.furcsa.hogy 8 nap.keses.utan.megjott sose.voltam.igz ennyit.sose.kesett azert.nem.ertem.mert.vannak.ugy masok hogy terhesek.es.megis.menstrualnak
2018. febr. 25. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, de azoknak pozitív a teszt. És " olyan" így írják.
2018. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jòl tudom hogy ugy

Ìrják hogy "olyan" tudod az ember kétségbe esésébe fére ìr nem kell kritizálni egyböl a másikat ezért utálok itt bármit is kérdezni mindenki csak kritizálja a másikat ahelyett hogy válaszolna a kérdésre nem helyesìrási tanácsot kértem köszi amugy :)

2018. febr. 26. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!