Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 18 hetesen azt mondtak,...

Akinek 18 hetesen azt mondtak, hogy kislanya lessz az is maradt? 20 hetesre jovohet csutortokon megyek. Most sima nodokinal voltam.

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A természet tud mókás dolgokat produkálni, de a lényeg az, hogy mind a ketten egészségesek legyetek :)

Volt egy ismerősöm, a negyedik gyereküket várták, három lány után nem lepődtek meg, amikor közölték velük, az ultrahang vizsgálatok során, hogy kislány lesz, meg is nyugodtak, hogy van otthon a nővérekről minden, ami csak kell, a születésnél derült ki, hogy kisfiút várt a hölgy.

2021. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem maradt kislány :)
2021. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kisfiú lett :)
2021. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sok dologtól függ. Ha régebbi géppel nézi, ráadásul olyan orvos, akinek gyér a tapasztalata ilyen téren, akkor simán benézheti, de az is előfordulhat, hogy a világ legjobb orvosa a világ legmodernebb gépével sem tudja megállapítani biztosra, mert a baba egyszerűen nem úgy helyezkedik el, hogy megfelelő rálátást biztosítson. Talán a NIFTY a legbiztosabb ebből a szempontból, ott 99% a pontosság.
2021. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetesen már fiút mondtak az maratt még most is az 2 éves😁😁
2021. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17 hetesen mondták és kislány maradt szrrencsére
2021. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyiknél 16 hetesen, másiknál 18 hetesen mondtak lányt. Mindkettő lány lett.
2021. márc. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Lesz* :)
2021. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!