Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron csökkentés...

Progeszteron csökkentés miatti pecsételés? Volt így még valaki?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok. Pozitív teszttől kellett szednem hüvelybe. Először napi 3. Aztán 8 hetesen csökkentette a doki napi 2-re. Most 3 napja kellett lecsökkenteni napi 1-re. Szóval most már csak este teszek fel 1 db-ot.

Tegnap is meg ma is késő délutánra, estére lett egy kis rózsaszín pecsételés, ami a progeszteron után kb 1 órával elmúlt. Holnap felhívom a dokit, de addig is érdekelne, volt-e így valaki? Gondolom, hogy a progeszteron miatt, ha csak estére jön, és a bogyó után elmúlik megint


2021. márc. 23. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve nem engedtem volna 8 hetesen csökkenteni, ezt nem is értem. 8-9 hetesen kezdi átvenni a progi termelés szerepét a méhlepény, ezért is van sokszor ennyi idős terhesen vetélés. Pont akkor csökkentett, amikor a legrizikósabb? Emelj a mennyiségen szerintem. 12. hét után kell elkezdeni csökkenteni.
2021. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lett semmi baj, ugye?
2021. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, már 13 hetes vagyok, egészséges a babó :)
2021. ápr. 10. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!