Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák; akik érzékenyek a...

Ildi32 kérdése:

Kismamák; akik érzékenyek a kettősfronthatásra mit tesztek a tünetek csökkentése érdekében?

Figyelt kérdés

Nekem például ilyenkor nagyon keményedik a hasam alja. Naponta 3×1 magnerotot és magnéziumot szedek a 18. Hét óta.

Szült valaki a kettősfront hatások miatt koràn?

Akik érzékenyek a frontokra hányadik héten indult meg nekik szülés? Inkább a 35. Hét után vagy hamarabb is előfordult?


2019. máj. 13. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem eddig nem volt semmi bajom, de másfél hete én is megéreztem a frontot mikor jött a lehűlés és sajnos megjártam a sürgősségit, mert iszonyatosan keményedtem, hánytam is tőle úgy fájt. Előtte soha nem szedtem magnéziumot, mert nem igényeltem, de azóta 2x1-et szedek, teljesen panaszmentes vagyok.

Most 33 hetes vagyok, június végére vagyok kiírva. Van a facebookon egy júniusi babák csoport, abban már 3-an megszültek front alatt, szóval gondolom senki se védett.

2019. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fiatallányka ***** válasza:

Én nagyon érzékeny vagyok a frontokra, borzalmas migrénem és hányingerem van ilyenkor. A terhességem előtt is úgy volt.

Holnap töltöm a 39.hetet,de a frontok még nem csalogatták ki a picit. 😉

2019. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is szinten nagyon fronterzekeny vagyok a terhessegem elott kave+cataflamon eltem migrenek miatt most sokat fekszem fokebt pihenek es 3x2 magneziumot szedek szerencsere meg jo helyen vannak a babaim ezzel meg nincs gond 😊
2019. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!