Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhatok-e a babócámnak...

Okozhatok-e a babócámnak maradandó károsodást? Minden éjszaka azért aggódok, hogy alvás közben nehogy a pocimra forduljak és ezzel megnyomjam a kicsi fiamat odabent a pocakban.

Figyelt kérdés

Ha ráfekszem a pocimra azzal megnyomhatom e a babámat, lehetnek e maradandó károsodásai?

Gonodolok itt arra, hogy ha megnyomom a kezét vagy a lábát az meglát szik majd rajta, vagy netalán "nyomorék " lesz.

Nagyon aggódom emiatt.

34 hetesek vagyunk és elég nagy a pocim, én sem vagyok egy vékony lakatú.


2008. jún. 14. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem szabad aggódni.

ez már majdnem túlzás, amit csinálsz.

Ráfeküdni fizikálisan nem tudsz a hasadra, mivel nagy. Ha meg úgy fekszel, hogy nem tetszik a babádnak, szólni fog, ne félj. Én is hason alvós vagyok, és sokszor igen oldalra, majdnem hasra fordulok, de kiabál, ha nem tetszik neki, felébredek, és arrébb fordulok. Nyomorék meg semmiképp nem lesz, ettől egyáltalán ne félj. Védve van ő ott bent, a magzatburok, víz méh kiséretében.

Kicsit próbálj lazítani, mert kínszevedés lesz felnevelni a picit, ha ennyire aggódsz. A gyereknek van védekezőrendszere, tudja mi jó neki és mi nem:-)Kiabál , hidd el:-)

2008. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még hogyha a hasadon fekszel sem fogod összenyomni.

Gondolj bele tele van a méhed magzatvízzel,ami megvédi ezektől ill.a.kisebb ütésektől.

Ne addódj semmi baja sem lesz.

És valóban ő jelzi majd hogyha nem jó neki.

2008. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nekem is nagy a pocim,36hetesen de ez sosem fordult elő,hogy hasra fordultam volna-nem is tudnék márén oldalt fekszem,de ha nem jó neki fáj az azaoldalam akkor válltok pózt:)sztem elég jól ki vagyunk találva ne aggódj ezen feleslegesen:)
2008. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!