Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ettől valami baja a...

Lehet ettől valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés

8hetes kismama vagyok.

Az elmúlt 3 napban olyan szintű stressz ért,hogy az idegtől hánytam,rettentően fájt a fejem,nem bírtam enni.Sajnos rá is gyújtottam,nem tudtam mit teszek.

Mielőtt bárki megkövezne a férjem beközölte hogy elhagy.

Teljesen padlóra kerültem.Együtt akartuk a babát.

Nem vagyok még mindig túl jól,de már jobb egy kicsit.

Minden összeomlott.

(Kérem nagyon bántó üzeneteket ne írjatok)


2021. márc. 28. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A stressz rosszabb,mint az az egy cigi. Csak ne szokj rá,az már sok lenne. Én 4 hónapos terhesen gyújtottam rá,mikor a sikeres öngyilkosságot elkövetett pótapám kezét fogtam sírva a padlón.. a fiam egészséges. Szar helyzet,de túl kell ezen lépni a gyerek miatt. És ha elhagyott terhesen,meg sem érdemelt. Gondolj a babádra, próbálj a jó dolgokra koncentrálni,még ha piszok nehéz is. :(
2021. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy szál cigitől nem lesz semmi baja, de tényleg ne gyújts rá többet. Nővérem gyerekorvos egy kórházban, meséli, hogy milyen brutálisan tudnak kinézni azok a babák, akiknek az anyja végigbagózta a terhességet. Ha tényleg elhagy a férjed, és nagyon egyedül vagy, akkor ne szégyelj és félj segítséget kérni, a Várva Várt Alapítvány ilyen krízishelyzetben lévő kismamák segítésével foglalkozik többek között.
2021. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
8 hetesen még elvetetheted. Legalább időben szólt.
2021. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem egy szál cigit szívtam.

Idegességembe többet jóval.

Ami a legborzasztóbb hogy felmerült bennem hogy elvetetem.☹️

Mármint ilyen gondolat, holott mindennél jobban akartuk ôt.

Mi van ha ezért lesz baja?

Iszonyú lelkiismeret furdalásom van,mekkora idióta vagyok el sem hiszem.

Olyan szintű hidegzuhanyként ért hogy fel sem tudtam fogni hogy ez velem történik.

Novemberben vett el feleségül.

Válás.3gyerek és egy negyedik a hasamban.

2021. márc. 28. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hú, kérdező sajnalom

Miért hagyott el? Hát már nem az első közös babátok amint írtad. Amúgy jobban árt az ideg mint pár szál cigi.

2021. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A 3 gyerek nem tőle van.

Igazából ő egy kis faluban élt.

Az elejétől ellenem hergelik,szerintem most jutott oda hogy elege van és ha egy évig nyomják hogy ez a nő nem jó belefészkeli az ember agyába ez a dolog magát.

Ő azt mondta tartsunk szünetet,visszamegy haza.

Nálam ilyen nincs,ez óvodás szint.

Sajnos az emberek nagyon irigyek.

Nem tetszik más boldogsága.

2021. márc. 28. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj megnyugodni elsősorban és ha már lehiggadtál próbáld átgondolni a dolgokat. Ha már van 3 gyermeked és eddig boldogultál, akkor most is sikerülni fog. Van pár hónapod arra,hogy össze szedd magad, hidd el vagy Te elég erős ahhoz,hogy enélkül a férfi nélkül megoldj mindent! Szerintem pár szál cigivel nem ártottál a babádnak.

A stressz viszont nem jó, én holnap kezdem a 8.hetet és pár napja derült ki,hogy az édesapám újra rákos, ez már a harmadik alkalom. Gondolhatod ez is mennyire jókor jött, de én a patikában kaptam gyógynövényes nyugtatót és eddig egész jól használ, kattogok folyton de legalább nem remegek az idegességtől,mint pár nappal ezelőtt. Talán Te is kipróbálhatnál valami hasonló készítményt.

2021. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!