Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hányás. Kevés...

Terhességi hányás. Kevés piros vért láttam benne este? Mi okozhatta? Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés
Nem első babánk lesz, de eddig még az émelygést is megúsztam. Most úgy tűnik, pótolok mindent. Érdekes, hogy inkább délután és este fokozódik a rosszullétem és sajnos a hányás is. A gyomrom is fájt. Az orvosom viszont csak keddtől elérhető.
2010. aug. 19. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy az erőlködéstől vagy a gyomorsav marta fel a nyelőcsövet.Velem is előfordult ha több volt a savam.
2010. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem elso babam es most vagyok a 30. hetben - ma reggel is hanytam. Ugy a 18-20. het kornyeken annyira eroltetett a dolog, hogy szinte minden nap volt par csepp ver es gyakran elofordult, hogy epet hanytam - soha eletemben nem hanytam ennyit eperol meg csak masoktol hallottam.

Kerdeztem a dokit es o is mondta, hogy a sok erolkodestol elpattannak erecskek sajnos, a gyomorsav is marja agyonra a nyelocsovet.

Remelem hamarosan jobban leszel!

2010. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy vér volt?Mert ha igen, akkor az nem normális dolog szerintem, nem terhesen és terhesen sem.Akármennyire kínoz, nem szabadna véresnek lennie.A gyomorfekély csinál ilyet, ahogy olvastam a kérdést egyből ez jutott eszembe.Apukámnak sajnos volt, így tudom, mivel jár.Én a helyedben nem törődnék bele, hogy véreset hánytam és kész.Menj el a háziorvoshoz még ma!Ő majd eldönti, hogy továbbküld -e a belgyógyászatra.De az is lehet, hogy kapsz valami terhesen is szedhető gyógyszert.Mindenesetre ne bagatellizáld el, mert ez minden, csak nem normális!
2010. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Szerencsére ma csak "tisztán" szenvedtem. Felhívtam egy másik nőgyógyászt és Ő is hasonlókat mondott, mint Ti.

Sajnos ez nem is olyan ritka jelenség tapasztalatai szerint. Azt mondta kedden említsem meg azért a saját orvosomnak, ha találkozunk. Ha csak kevés akkor még nem a világ vége...tényleg a sav és az erőlködés okozza....de figyeljek, és ha fokozódna, akkor majd megnéz gasztroenterológus.

2010. aug. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!