Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mielőtt beadatom a covid...

Mielőtt beadatom a covid védőoltást, kell csinaltatni ellenanyag szűrést?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 11:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Hivatalosan nem.

Viszont, ha van még időd, akkor én csináltatnék előtte egy pcr-tesztet, mert, ha aktív fertőzésre ráoltanak, az nem feltétlenül tesz jót.

2021. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Én egy antitest gyorstesztet fogok csinálni előtte, az úgyis van itthon, hogy fölöslegesen ne oltsanak. A meglevő betegség+oltás legjobb tudásom szerint nem gond, csak azért nem szoktak lázasan stb. oltani, mert ez az oltás hatékonyságát rontja (ti. mással van elfogalalva az immunrendszer). Legalábbis egy orvostól ezt hallottam valami műsorban még régebben.
2021. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%

Nem


De ha van idő, akkor jobban jársz


Ismerős meghalt 30 hetes terhesen így


Valószínűleg benne volt már a vírus, amire ráoltottak

2021. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

#4


Szombaton vagy tegnap oltották és már meg is halt? Azta! És nincsenek ezzel tele a hírek? Vagy mégse teljesen így történt, khm.

2021. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%

Nincsenek tele a hírek vele 5-ös, mert az rontaná az eddigi oltáskampányt. Nekem már 3 ismerősöm halt meg oltás után 3 nappal. További kettő lélegeztetőgépen van, egyikük úgy néz ki javul, a másik még kritikus.

(Igaz egyik sem kismama)

Ismerőseim ismerősei is sokan haltak már meg közvetlen a második adag után, vagy “csak” kórházba kerültek.

2021. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Egy ilyen világszintű összeesküvéselmélet nekem akkor is irreális. Azt még elhinném, hogy a magyar kormány eltussol valamit, nade hogy az összes? Egy ilyen összeesküvéselmélet nem maradhatna életben, mert túl sok embernek kéne hozzá tartani a száját. Mindezt úgy, hogy az oltástesztekben még azt is jelenteni kellett a tesztelőknek, hogy az egyik alanyba belecsapott a villám. (Aztán a bizottság megállapította, hogy ennek feltehetőleg nem volt köze az oltáshoz.)
2021. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Négyes, szóval szombaton megkapta a Pfizert, aztán meghalt és most hétfő délben már a boncolás eredménye is megvan (amit covidoson nem végeznek), onnan tudják, hogy covidos volt? Melyik városban történt ez? Milyen tünetek előzték meg a halálát?
2021. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

Rontaná az eddigi oltáskampányt?

És ettől a 444.hu, a 24.hu, a telex.hu és a többi ellenzéki média berezelt és nem merte megírni?

Nem azt kérdezték, hogy az MTV híradójában miért nem mondták be.


A magadfajta hazugokat le kéne csukni rémhírterjesztésért!

2021. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagyok hazug! Ezt kikérem magamnak!
2021. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!