Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit érez egy terhes nő?

Mit érez egy terhes nő?

Figyelt kérdés
Amikor egy nő terhes akkor mit érez? Olyan mint amikor nagyon sokat eszik és tele van, vagy teljesen más?

2021. márc. 29. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más. 🤦 A gyerek nem a gyomrodban van😂
2021. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
22hetes vagyok. Nem érzem magam úgy mint ahogy írod. A fiammal sem éreztem úgy. Inkább csak nő a hasam. A hormonok jobban közre játszanak abban hogy mikor hogy érzem magam. De maga az hogy nől a pocak ...hát nem tudom de én nem érzek semmit máshogy. Ég a gyomrom meg sűrűn járok pisilni ami rám nem volt jellemző.
2021. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Én azt hittem olyan lesz, mint kövérnek lenni... hát elég naív voltam.


Nem tudom magam tele enni, mert nem fér el bennem a kaja. Sokszor eszek keveset.

A hormonok miatt teljesen olyan érzésem van, mintha nem is a saját testemben lennék. Eddig alap dolgok, hogy minek milyen az illata, az íze azok számomra természetesek voltak. Ez teljesen felborúlt. Még a rózsa olajat büdösnek érzem, sok vegyszernek meg szúrós a szaga.

Ha régen imádtam a csokit, most rá sem bírok nézni. Imádom a hagymás dolgokat, most rosszul vagyok a szagától is.

Minden felborult. Itt a hasam növekedése a legkisebb trauma amit fel kell dolgozni.

Illetve meg kellett szokni, hogy ahogy nőt a baba és egyre jobban jelezte a jelenlétét, ezen ne akadjak fenn. Hogy lüktet a hasam, mintha a köldököm alatt külön szív dobogna, hogy séta közben remeg valami a hasamba, esetleg étkezés közben.

2021. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elején gyakran fájt a hasam, meg szurkált is. A közepén már nem éreztem semmit, hiába volt sokkal nagyobb a hasam, egyáltalán semmilyen feszülést, nehézséget, televagyok érzést nem okozott, mintha nem is lenne. Csak amikor mozog benne a baba, az különös érzés. Még a kilókat se éreztem magamon, pedig én sovány alkattal indultam neki és a soványak állítólag gyorsabban és többet felszednek. Nekem is már +10 kiló volt a 2. trimeszter végén, mégsem éreztem magam nehezebbnek vagy fáradékonyabbnak. Inkább élettani jelenségekben nyilvánul meg, hogy talán mintha kevesebb hely lenne bent, pl. éjjel is pisilni kell menni, de ez testérzetben egyáltalán nem jelent meg nálam. Még azt se éreztem, hogy jobban kéne egyensúlyozni. :)
2021. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!