Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ti befogjátok magatok...

ZZM2 kérdése:

Terhesen ti befogjátok magatokat oltatni a COVID vakcinával?

Figyelt kérdés
Orvostok mit ajánlott, terhesség melyik szakaszában a legajánlatosabb ?

2021. márc. 26. 17:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Második trimesztertol oltanak en azt olvastam. És igen en beadatnam, ha lenne rá lehetőség majd.
2021. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
En terhesen nem,hacsak nem fajul el "megjobban" a helyzet. 3 honapos a babam,igy viszont igen,beoltatom magam,mar jelentkeztem is.
2021. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
45%
Mi mèg csak projektben vagyunk, most nem is javasolják az oltàst ,csak ha terhes leszek kapnàm meg az oltàst a 2. trimesztertől. Addig nem tudom mi lesz de nem kicsit fèlek azèrt .Nekem van egy autista fiam , ès nem nagyon szeretnèm ha a másik is esetleg pont egy ilyen oltástól szintèn auti legyen .... Ezt nem tudhatjuk
2021. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
3. Ha autista lesz, akkor tutira nem az oltástól...
2021. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Eleve nem oltatnam be magam (azaz még várok hogy milyen nellekhatasok lesznek vagy nem lesznek) terhesen semmiképp sem oltatnam magam (még) mert nem telt el annyi idő hogy biztosra tudkjuk nem lesz e semmi baja a babának. Hiába születik egészségesen ha a mellekhatasok csak évekkel később jönnek ki. Szóval a jelenlegi állás szerint nem, nem oltatnam be magam terhesen
2021. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélni fogok egy immunológussal, hogy mit ajánl. Minden terhesség és anyai szervezet más, nem biztos hogy ami az egyiknek biztonságos, az a másiknak is, és fordítva, ezért szeretném ha egy hozzáértő értékelné az én egyéni kockázataimat.
2021. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Igen.
2021. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
A foglalkozásom miatt húsvét után megkapnám, viszont még csak az első trimeszterben vagyok. Mire a koromnál fogva sorra kerülök, valószínűleg megszületik a baba. Szóval a sors eldöntötte helyettem
2021. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Mindenképp beoltatom magam, mert a betegség kockázata sokkal-sokkal nagyobb, mint az oltásé. Utóbbit már biztosan tudjuk. Hosszú távú következménye meg a betegségnek és az oltásnak ugyanúgy lehet, egyiket sem tudjuk biztosan, de azért egy súlyos fertőzésnek nagyobb valószínűséggel lesz hatása később, mint egy oltásnak.


Én nem választom a biztos veszélyt a feltételezettel szemben, szóval inkább az oltás, egyértelműen.

2021. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Jézusom 3-as, nem lesz oltástól autista..
2021. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!