Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikortól érezte az alhasába...

Ki mikortól érezte az alhasában a méh növekedést? :) Nem arra gondolok, mikor látszik már, hogy nő a pocak hanem amikor te érzed hogy alhasad más.

Figyelt kérdés
10. hét vége felé ha megsimítom, nagyon óvatosan megnyomom az alhasam érzem hogy keményebb és hogy is mondjam nem nyomódik be. :D Nem erősen, meg ujjammal nyomkodom, inkább simítás a tenyeremmel csak. Az is lehet a hólyagom érzem mert előrebb jött. Más is érzett már ilyet? Pár napja érzem hogy a jobb és bal oldala az alhasamnak húzodik is hirtelen mozdulatokra, felkelésre.

2021. márc. 29. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 12. héten vagyok, és folyton nyomkodom a hasam, hogy végre más e, de egyelőre nem érzem másnak, mint eddig. :D
2021. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

15hetes vagyok, ma akartam felvenni az egyik kedvenc tavaszi farmerom, de begombolni nem sikerült 😁

Eddig minden más gatyám jó volt.

2021. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok, az lemaradt, hogy nekem 2.baba 😊
2021. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 hetes vagyok még csak de minden nadrág kényelmetlen a hasamon olyan érzékeny 😃
2021. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már a nemvárt előtt 2 nappal éreztem hogy érzékeny a hasam alja,feszült, húzódott kicsit. Pedig első baba.
2021. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából 6 hetesen éreztem először. Meg is jegyeztem a férjemnek, hogy ha már most így "kitüremkedik" tuti hatalmas hasam lesz. Bejött, ugyanis ketten laknak odabent... :)
2021. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!