Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális az alhasi...

Mennyire normális az alhasi görcs terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Vannak napok mikor nincs, van mikor egész nap. De mostanában főleg akkor ha nem pihizek napközben. 15 hetes vagyok.
2021. márc. 30. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Pihenj mindig amikor érzed. Magnéziumot mennyit szedsz?

Én 3x1magnerotot, így nem érzek semmit. 15hetes

2021. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem szedtem, csak a GAL vitaminbol szedem a sárga tabikat, ami főként a fontos B vitaminokat tartalmazza... akkor szerzek magneziumot, köszönöm :)
2021. márc. 30. 19:37
 3/7 A kérdező kommentje:
És neked már látszik a pocakod?
2021. márc. 30. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Nem igazán, pedig már második baba. Inkább csak olyan mint a puffadás. Neked? Tudod már a nemét? 😊
2021. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat nem olyan lapos a hasam már, ezelőtt sem voltam nádszálvekony, a nacik nem kényelmesek már az tuti :D igen, mi voltunk trisomytest-en, az kimutatta azt is, kisfiunk lesz :) nektek? Második baba, nagyon jó, gratulálok! ❤️☺️
2021. márc. 30. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! 💙👣

Nekünk az első gyermekünk kisfiú, most kislányt várunk 💗

2021. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
❤️❤️❤️
2021. márc. 30. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!