Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Verset, idezetet ahol eltudom...

Verset, idezetet ahol eltudom mondani hogy kislanyom lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kiderult hogy kislany hordok a szivem alatt.

Idezettel versel szeretnem tudnatni a barataimmal. Tudtok szep verset vagy idezetet erre a celra? Elore is koszonom


2021. ápr. 1. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Furcsa világ, mit tagadjam, látszatra ad mindenki ma. Facebookra kell fénykép és vers, a való világ nem olyan fess. Kislányom lesz halljátok meg, töltök én fel mindent nektek. Minden napra egy-egy fotó, hol a kislány nagyon mohó, vagy összekenve a kis popó. Nézzétek és kövessétek, nagyon izgi életemet.
2021. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Abban mi a látszat, hogy valaki boldog és olyan ismerősei vannak a Facebookon akik valóban közeliek, jóban vannak, tehát érdekli őket mi van vele és egy szép, frappans kis verssel akarja velük tudatni.


Miert kell mindenbe belekotni, rosszat latni, itelkezni?


Nem elég szar a helyzet? Szuletni fog egy kisbaba, ez JÓ HÍR. Nem kell parasztnak lenni.

2021. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Masodik hozzaszolo.

Teljesen egyet ertek veled ezert nem is reagaltam az elso hozzaszolora :)

Mar kaptam hideget, meleget uzenetbe is :D deha nekik ez elvezet irkaljanak csak :)

2021. ápr. 1. 15:56
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem találtam ilyet én sem


Egyébként az eredeti kérdésben nemmszerepelt, hogy facere kell az sem hogy nyilvános profilon


Ha mégis, akkor szíve joga..



Janokovszky Éva Örülj, hogy lány! -ból szerintem össze lehet csípni valamit

2021. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megszületett azóta a pici?
2021. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5 os valaszolo :)

Augusztusra vagyok kiirva 37 hetes vagyok epp :)

2021. júl. 30. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nemsokára itt a nagy nap. Szorítok, hogy minden rendben menjen. Végül, hogy közölted a nemét?
2021. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen itt a nagy nap nemsokara🥰🥰

Uh keppel kozoltuk hogy kicsilany van a szivem alatt de egy nagyon kedves holgy/lesnyzo irt nekem itt privatban egy gyonyoru szep verset amit ha megszuletik a kislanyom fel szeretnek hasznalni :)

2021. júl. 30. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!