Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 36. -dik heti Uh-n megtudják...

A 36. -dik heti Uh-n megtudják még esetleg mondani h tuti h kislányom lesz vagy már nem fér bele a képbe?

Figyelt kérdés
Anno a 18.-dik hetin mondtak h kislány meg rá egy hétre is elöször kisfiut mondtak aztan kislányt.szóval én még mindig nem vagyok 100%-ig biztos benne.N eértsetek félre az egészsége a legfontosabb csak annyira rá vagyok görcsölve mert a Párom olyan fiú nevet talált ki amitől én hátt hogy is mondjam frászt kapok.szoval a héten megyek és nem fognak hülyének nézni ha rákérdezek h egyáltalán láthatják még.válaszokat előre is köszönöm
2010. jan. 27. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok de megtudták mondani hogy tutira lány pedig nagy a baba addig ficánkolt amíg láttuk megint.Elvileg mindenét megmutatta meg le is tudta mérni.
2010. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát akkor remélem most nekünk is jobban megmutatja magát mert utoljára a lába között volt a keze ökölben:)
2010. jan. 27. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az a fiú név?:)
2010. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jaj nekem:)Oszkár:(
2010. jan. 27. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Oszkár?Akkor reméljük lány lesz!:)

Természetesen meg tudják nézni a nemét,ha ő is akarja!Egyszerűen mondd azt,hogy eddig sajnos nem tudták neked megmondani neked egy UH-n sem...

2010. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem 32 hetesen mondta lány 36 hetesen már ugy benőtte a lába közét hogy nem látta a doki!hátha drukkolok neked irj ha sikerült
2010. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Juuuuj szegény gyerek! Hát remélem kislány lesz:) Mondjuk úgy, hogy Oszi, úgy aranyos, de Oszkár? Szerintem ezt meg tudnád beszélni a pároddal, ha esetleg fiucska lesz, akkor mondjuk a második neve lehet Oszkár. Ha kislány lesz, mi lesz a neve? Nálunk az első Luca, a második Dóra lesz:)
2010. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gréta Anett lesz próbálom gyözködni ha fiú legyen Máté Tibor ő utana bizzunk:)
2010. jan. 27. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Szép nevek:) Na de az Oszkár?:) Bár, hogy őszinte legyek, kinek mi az ízlése... Valakinek a Koppány sem tetszik, nekem viszont nagyon:) Ha fiunk lenne Kornél lenne.
2010. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
képzeld nekünk is kb 3 évig volt ugy ha fiunk lesz akkor Kornél erre pár hetes terhes voltam amikor ugye bejelentettük a családnak és akkor mondta a Párom h mi lesz a neve ugy h en ezt addig nem is hallottam.ne mondjam h már akkor mit tudtam volna vele csinálni erre föl az egész család elkezdte csúfolni h Oszi ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ kész vagyok teljesen.az hagyján h az első tényleg kislány de két gyerköcöt tervezünk már most attol gyomoridegem van h mi van ha a masodik fiu lesz pedig addig van pár év:()
2010. jan. 27. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!