Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves anyukalévendők. Minden...

Kedves anyukalévendők. Minden terhesség velejárója a fehér folyás? Vagy ez nem kritérium?

Figyelt kérdés
kinek volt, s van-e olyan akinek egyáltalán semmi... s ha volt, akkor hányadik héttől? köszönöm a válaszokat
2010. aug. 20. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem szintelen vagy kicsit sargas folyasom van ami tonkrevagta az osszes bugyimat szoval valoszinu jo savas lehet. Nem tudom. Doki azt mondta normalis, baba egeszseges, magzatviz tiszta...passz, hogy miert folyik. Tisztasagi betet ajanlott!
2010. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A legelejetol van, hol tobb hol kevesebb, vagy atlatszo vagy feher.
2010. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Nekem rengeteg van, van hogy reggel a bugyim is átazik.

Volt az elején is de ez a nagymennyiség 20-ik héttöl van.


Van hogy erösen sárga szine van és van hogy fehéres vagy vízszerü. Doki mindig megnézi, és PH-t is néz mindig. A PH 3,8 körül van ez normális. De pár bugyimon nekem is meglátszik.


Tisztaságit nem használok, mert müanyag az alja és föleg ebben a melegben büdös leszek, meg szerintem a bacik is könnyebben szaporodnak, így sima wc papír a betét.


nagyon változó a folyás, van akinek alig és van akinek niagara. én az utobbi vagyok.

2010. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Combicica válasza:

Van hogy van folyásom, és van hogy nincs. Ez normális, terhesség velejárója.

Terhesség alatt gyakoribb a gombás fertőzés, de az úgy is produkálja a maga tüneteit (égő, viszkető érzés, kellemetlen szag).

2010. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nekem valamennyi van, de kevesebb, mint előtte volt, egy normál ciklusban. én nem tapasztaltam (legalábbis eddig) a megnövekedett mennyiséget.


11+1 hetes

2010. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem végig elég intenzív folyásom volt, olyan vízszerű. Már egészen korán.. Nem volt sem szaga, színe sem sok, és nem viszketett/égetett. Csak zavart. A kenetek mindig rendben voltak.

Tisztasági betét nem ajánlott, a bacik miatt. Inkább mosás után vasald át a bugyid fertőtlenítés céljából.

2010. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

Kedves leendő anyukák!!!!

Anyukalévendők? Az meg mi a csuda? Rettenet, hogy ez csak az én szememet bántja...

A többségnek több a hüvelyváladéka terhesség során.

Orvos (akinek bántja a szemét az "ácsizik" és a hasonló bugyuta megfogalmazások..)

2010. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
nekem is bántja a szemem. de az is, hogy most miért kellett oda írni, hogy orvos?
2010. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
csak azért, hogy "hüvelyváladék", s nem fehérfolyás, meg zölfolyás, meg barnafolyás... :-) De ezentúl nem írom oda.
2010. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
köszönjük, hogy megteszed :)
2010. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!