Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves anyukalévendők. Minden...

Kedves anyukalévendők. Minden terhesség velejárója a fehér folyás? Vagy ez nem kritérium?

Figyelt kérdés
kinek volt, s van-e olyan akinek egyáltalán semmi... s ha volt, akkor hányadik héttől? köszönöm a válaszokat
2010. aug. 20. 12:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Micsoda nyelvújító vagy! Na,mindegy, hogy a kérdésedre válaszoljak, nekem mindenféle folyásom volt,hol kevesebb, hol több, de a tenyésztés mindig negatív lett, a babám is egészségesen született.
2010. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nekem egyik terhességemnél sem volt.

2 kisfiú anyukája

2010. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem az elejétől van, azt nem tudnám megmondani, minden nap van-e, de általában igen.
2010. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
vicces, akinek nem inge ne vegye magára. nem értem mi a baj az anyukalévendő megfogalmazással... leendő=lévendő, ahogy a vót=volt-tal. mindenki nem csonkamagyarország lakósa, szerencsére. és ha Erdélyben lévendő, akkor hadd legyen nekem is lévendő. asszem ez nem olyan oldal, ahol a magyar nyelv tájegységi nyelvjárásait kellene megvitatni. én feltettem egy kérdést, s nem azzal a céllal, hogy kivesézze egy orvos, hanem h megossza a tapasztalatát. és köszönöm annak aki megtette.
2010. aug. 30. 17:12
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen, erős fehérfolyásom volt egész terhesség alatt, sőt, most még több, hogy közeledik a szülés.

37+3 hetes kismama

2010. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Pedig benne van a pakliban, hogy bárki válaszoljon. Orvos, ápolónő, tanító, munkanélküli, bárki.

Amúgy nem hiszem, hogy van Nagymagyarországon még valaki, aki ezt így hívja...

A kérdésedből nem derül ki, te terhes vagy-e, és ha igen, neked van-e folyásod... Jó babavárást!

2010. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
utolsó félre ne érts, nem az zavar, h ki ír, hanem, hogy orvos létére kivesézi a lévendő szavamat. és hidd el, hogy sokan így használják, s nem gáz. a nyelvjárásban ez a szép. a Szegedi ő-zés is kedves szerintem. néprajkutatóként aranyosnak találom az ilyen dolgokat...
2010. aug. 30. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!