Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák: Ti hogy bírjátok a...

Kismamák: Ti hogy bírjátok a frontokat? Van bevált módszer a "túlélésre"?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 15. hetet, és a mostani front teljesen kicsinált. Tegnap egész nap migrénem volt, ami miatt 2x hánytam, és szintén tegnap óta gyenge vagyok, kis megterhelésre is az ájulás kerülget. Vércukrom, vérnyomásom rendben van. Más is tapasztal hasonlót? Van bevált módszer (a pihenésen kívül, sajnos nem maradhatok el a munkából).

Köszönöm szépen!



2020. febr. 10. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt a menü, hogy munka után sötét szobában pihentem, még tvt se néztem nehogy a szemem is bekrepáljon. Ablakot kinyitottam, jöjjön friss levegő.


Illetve, nem tudom van e gyomorsavad,ha van akkor ezt tekintsd semmisnek: mentás limonádé hidegen. Nekem ez tok jó frissítő volt, jól esett.


Illetve nehéz, de a változatos, friss ételek zöldséggel, gyümölccsel.

És ha lehet ilyen napokon maradj otthon, én ezektől a migrénektol gyakran elájultam, nagyon kellemetlen volt a tömeg közlekedésen ajuldozni ismeretlen emberek ölébe.


20. Hétre elmúlt szerencsére.

2020. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Algopyrin.
2020. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!