Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetekben lévő kismamák,...

Utolsó hetekben lévő kismamák, várjátok már a szülést hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Én pl várom de van hogy félek is tőle, már nehézkes minden van hogy a férjem húz fel az ágyból :D a hajolásról nem is beszélve.
2019. aug. 23. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szept 9 nalam A datum.

Mar kattog a medencem es farkcsontom, mellette szemeremcsonti fajdalmam van es belulrol is erzek nyilalasokat.

Alig varom mar a kiirt datumot, bem orulnek ha elobb jonne, mert meg csomo mindent meg kell csinalnom :D

2019. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon, most múltam 35 hetes.


Alig várom, hogy a 37.hetet betöltsem, remélem,hogy nem húzok rá. Elkezdem majd inni a málnalevél teát is. A feje már most nagyon lent van és az orvos szerint sem fogja megvárni a 40.hetet.


Jó lenne túl lenni rajta és nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy milyen kisfiam lesz.

2019. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem még van 4 hetem és minden megvan, de a napokban néztem át a kórházi csomagot hogy minden oké e? Csak szenvedés volt :D jó ötlet is volt hogy amíg fértem a hasamtól addig pakoltam
2019. aug. 23. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem szeptember 16 a kiírt dátum. Igazából még teljesen jól vagyok, néha fáj a derekam meg a sav szinte állandóan marja a torkomat, de ezeket leszámítva minden oké. A szülést már nagyon várom, bár néha elfog a rettegés :D (első baba)
2019. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 khniki ***** válasza:
Vasárnap kezdem a 37. hetet. Engem csak a nehéz mozgás és a haskeményedés zavar, szerencsére más bajom nincs. Várom már a szülést, inkább kíváncsi vagyok, mint félek tőle. De nem szeretném, ha előbb érkezne a babó, most fogjuk csak kialakítani a szobáját...
2019. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már az utolsó hetemben vagyok. Várom már nagyon hogy túl legyek rajta. Nem is azért mert terhes, hanem hogy a karomba tarthassam végre. Igazából szinte bármit ugyan úgy meg tudok csinálni mint az előtt. Mostmár jóslóim vannak hetek óta, néha fáj a derekam is illetve ma már néha a hüvelyem is nyilalt. Viszont a hasam teljesen fent van. Azért szorítok hogy azt a pár napot még bírja ki míg befektetnek. Kórházban csak biztonságosabb. Úgy tuti jó helyen lennék 😊
2019. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kitartást mindenkinek és könnyű szülést már amennyire a szülés könnyű lehet :)
2019. aug. 23. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Vasárnap töltöm a 39. hetet, hétfő reggel kell befeküdnöm, elvileg aznap/másnap programcsászár. MÉG nyugodt vagyok. :)
2019. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!