Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? Terhesség,...

Mitől lehet ez? Terhesség, méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

március 14-15 környékén lehetett az ovum, rá kb 13 napra megjött, tegnapelőtt múlt el a mensim. kicsit másabb volt, mint szokott lenni, az eddigiekhez képest kissé bővebb vérzésem volt, 1x pisilés közben távozott egyben egy nagyobb darab is, olyan 2-3cm hosszú, 1-1,5 cm széles paca lehetett, nem tudom amúgy az ekkora darabok normálisak-e, nem láttam még így. ami még másabb volt, mielőtt megjött, voltak ilyen kis barnás-pirosas maszatolásaim, aztán bumm, 2 nap erősebb, 2 nap gyengébb. aztán még szokott lenni 1-2 nap pecsételés, az most elmaradt.


viszont az alhasam, petefészkem fájdogál időnként, ilyet még sosem éreztem. mensi első két napján szoktam görcsölni, aztán semmi tünetem nincs.


terhesség, méhen kívüli terhesség lehet?

holnap reggeli vizeletből készülök csinálni egy tesztet, tudom az biztosabbat mond mint ti. csak kíváncsi vagyok, volt e vlkinek így baba? ha méhen kívüli esetleg, annak bármi plusz tünete lenne? méhenkívüli mellett menstruáció szokott lenni? vagy normális ha mensi után még "érzem" a méhemet?


2021. ápr. 2. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha menstruáltál, miert lennél terhes?
2021. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak felmerült, hogy mi lehet ez az érzés, mert még sosem éreztem ilyet. és terhes sem voltam, szóval nem tudom milyen érzésekkel, fájásokkal járhat. a környezetemben sok embertől hallottam, hogy menstruált az első pár hónapban, ezért is merült fel
2021. ápr. 2. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak egy nagyobb hártyadarab volt.
2021. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy nagyobb nyálkahártya darab volt
2021. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha méhen kívüli terhes vagy, akkor barna pecsételős verzes jelentkezik. Illetve a terhességi teszt kimutatja, hogy pozitív.

És 1 idő után erős fájdalommal társul, hacsak nem egyből.

2021. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben nekem rendesen megjött és mégis méhen kívülim volt. Levált ugyanúgy a méhnyálkahártya viszont a "baba" a petevezetékben volt.
2021. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár ezt is tudom, köszi! :)
2021. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
#6 és mi tortent? miből mikor derült ki? mik voltak akkor a tünetek?
2021. ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!