Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szedett Progesterone...

Aki szedett Progesterone Exeltist 200mg, milyen gyakorisággal szedte?

Figyelt kérdés

"Barnázásra" írták fel az ügyeleten de az adagolást nem mondták el, csak kiírták és elküldtek. Jelenleg 7 hetes kismama vagyok. Csak a patikus írta rá hogy 1x1.

Nem igazán tudom, hogy szedjem. Sokaknál olvastam, hogy reggel és este szedték, mikor náluk barnázás fordult elő, utána került csökkentésre az adag. De az orvoshoz csak szerdára van időpontom, az még csak 3 nap. Az ünnep miatt nem is tudom elérni.


Nem tudom, hogy nagy kárt okoznék-e azzal, hogy ha napi 2x1-et szednék reggel és este, az 1x1 helyett, ameddig eljutok az orvoshoz. Kicsit keveslem így az elején a napi 1-et. A patikus is mondta orvos függő, hogy ki hogyan szabályozza, ez az általános, hogy 1x1.Van olyan hogy, progeszteron túl adagolás? Olvastam azt is, hogy sokkal nagyobb baj lehet abból, ha alacsony marad a progeszteron szint,mintha magasabb. Ti mit ajánlanátok?


Válaszokat előre is köszönöm.



2021. ápr. 4. 15:58
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Hogy kell leszoktatni magunkat róla? Nekem felírták a 2x1-et, de nem szóltak a “leszoktatásról”. Az orvoshoz 2 hét múlva megyek, de már csak 1 heti bogyóm van.
2021. máj. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én a 12. hétig szedtem napi 2x1, utána ami maradt azt napi 1x. Azt hiszem 10 nap volt.
2021. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én csak úgy abbahagytam a 37.héten. Azt mondta a doki, hogy nem kell csökkenteni.
2021. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!