Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fèrjem nem fekszik le velem...

A fèrjem nem fekszik le velem mert fèl ,hogy beindul a szülès?

Figyelt kérdés
37 hetes vàrandos vagyok ,eddig sem voltunk sűrjen együtt mióta babàt vàrok kb 2 hetente egyszer mert fèltette a babàt. Az első babànkat 7 hetesen elvesztettük. Ezèrt is fèltünk. De jelenleg màr 3 hete voltunk együtt èn probàlkoztam kb màsfèl hete de elutasìtott azzal az indokkal,hogy beindithatja a szülèst. Azòta mindennap sìrok ugy èrzem semmire nem vagyok jó. Szègyellem is magam mert nagyon kivànom. Ugy erzem megalàz ezzel. Ő màr nem akar együtt lenni mig megnem születik a babànk. Èn ugy èrzem megörülök màr... ki tudja talàn szülès utàn màr nem lesz jo??.. plusz meg ugye ott a 6 hèt gyermekàgy.. Biztos ,hogy nem csal meg de szerintem maszturbàl mikor elalszom. Nem èrtem mièrt jobb neki ìgy? Volt valaki hasonlò helyzetben? Mivel győzhetnèm meg ?

2021. ápr. 5. 00:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Persze a terhességi hormonok nyomják az agyunkat már ilyenkor, de valószínű tényleg csak a babát félti. Beszéld meg vele ,hogy ez neked,mint nőnek rosszul esik.
2021. ápr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
21%
Én azt javasolnám mint férfi, hogy ha nem túl megeröltető, dobj össze egy gyorsabb könnyebb kaját, ha az, akkor rendelj valamit csak ne gyors kaját. Aztán hazaér a munkából......és megy minden magától. Engem ezzel biztosan le lehetne kenyerezni. Azon pedig ne aggódj, hogy csinálja, ez a dolog párkapcsolati állapottól független.
2021. ápr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Igen, mert valóban brindithatja a szülést. Nyilván olyan ember, aki felelősségteljesen gondolkodik. De az is lehet, hogy most nem kíván. Ne vedd magadra, de általában ez nem meglepő.
2021. ápr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
35%
#2 es vagyok. Annyit hozzá tennék hogy kössetek kompromisszumokat:)
2021. ápr. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Egyebkent nagyon keves embeenek inditja be valoban a szex a szulest... Es ha o egy lenne a keves korul,sem hinnem,hogy gond lenne belole,hisz azt irta 37 hetes... 36.hettol mar nem koraszulott a baba.
2021. ápr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%

3 hete voltatok együtt + 3 hét szülésig + 6 hét utána = 12 hetet nehogy már ne bírj ki.


Mi volt hogy 18 hónapig nem találkoztunk a párommal.

Még élek...

2021. ápr. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%

Itt mindenki úgy csinálja, mint a nyulak? 😅


Egész terhességem alatt nem csináltuk, még élünk.


Amúgy mást is lehet ám csinálni, nem csak bedugni meg kihúzni 🤔


Adjak tippeket, vagy van egy kis fantáziád?

2021. ápr. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem túlreagálod. Érthető, hogy félti a babát, sokan vannak így ezzel. Ez én férjem a végén attól félt, hogy "megböki" a fejét, mert már nagyon lent volt. Légy megértő. Amúgy igen, csomó mindent lehet úgy is csinálni, hogy nem tesz be oda semmit. Ha ennyire zavar, hogy magának intézi, akkor segíts neki.
2021. ápr. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez nyugtat, mi november végén voltunk utoljára együtt, februárban szültem 😅 én párom is azt mondta, hogy a baba miatt, nem akarja megböködni... persze ugye a női agy....voltak olyan gondolataim hogy másik nő, a pocak miatt nem tetszem neki, stb. Hála Isten tisztában voltam vele, hogy a hormonok odavernek ilyenkor 😅 de persze néha ment a csendes duzzogás. Most szerdán megyek majd kontrollra, alig várja, hogy szabad legyen a pálya. Most meg már én nem kívánom a dolgot annyira. Félek is, meg iszonyú fáradt vagyok már estére, a baba mellett meg napközben nemnagyon van rá esély, mert nappal nagyon keveset alszik.🤷‍♀️
2021. ápr. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

Mi a végén már azért (is) szexeltünk, hogy végre megindítsa a szülést :D Jelentem, nem hatott. Ugyan spontán indult, de már bőven terminus után, és előtte már jó pár nappal nem voltunk együtt. Míg amikor azért kétnaponta egymásnak estünk, akkor semmi nem történt. Szóval ha a szextől beindul a szülés, akkor ott már amúgy is indult volna. Ez igaz amúgy minden szülésindító praktikára (bábakoktéltól elkezdve a lépcsőzésen át a fűszeres kajákig mindenre).


De amúgy maszturbálj te is. A végén én is már inkább azt csináltam. Legalább a pocakkal nem kell óvatoskodni. Én megértem, hogy megbuggyansz a vágytól, de hidd el, attól még szerethet a férjed, és ez most a szülés utáni időszakra nem jelez előre semmit. Simán lehet majd jó a szex a hat hét letelte után. Nekünk még sosem volt gondunk megoldani, pedig már nyolc hónapos a kicsi, és élvezni is bizony nagyon élvezzük mindketten.

2021. ápr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!