Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fèrjem nem fekszik le velem...

A fèrjem nem fekszik le velem mert fèl ,hogy beindul a szülès?

Figyelt kérdés
37 hetes vàrandos vagyok ,eddig sem voltunk sűrjen együtt mióta babàt vàrok kb 2 hetente egyszer mert fèltette a babàt. Az első babànkat 7 hetesen elvesztettük. Ezèrt is fèltünk. De jelenleg màr 3 hete voltunk együtt èn probàlkoztam kb màsfèl hete de elutasìtott azzal az indokkal,hogy beindithatja a szülèst. Azòta mindennap sìrok ugy èrzem semmire nem vagyok jó. Szègyellem is magam mert nagyon kivànom. Ugy erzem megalàz ezzel. Ő màr nem akar együtt lenni mig megnem születik a babànk. Èn ugy èrzem megörülök màr... ki tudja talàn szülès utàn màr nem lesz jo??.. plusz meg ugye ott a 6 hèt gyermekàgy.. Biztos ,hogy nem csal meg de szerintem maszturbàl mikor elalszom. Nem èrtem mièrt jobb neki ìgy? Volt valaki hasonlò helyzetben? Mivel győzhetnèm meg ?

2021. ápr. 5. 00:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%
37 hetesen ez tök normális, hagyd már békén szegényt.
2021. ápr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%

de szerintem maszturbàl mikor elalszom. Nem èrtem mièrt jobb neki ìgy?


Ostoba vagy. Azért b+, mert félt.

2021. ápr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, szerintem tényleg be van parázva a férjed, hogy baj lesz. Ez egyáltalán nem ritka :-) De teljesen érthető, hogy neked terhes ez a helyzet, plusz még a hormonok is szórakoznak veled. Én azzal próbálkoznék, hogy a következő orvosi vizsgálatnál (gondolom úgyis sűrűn jársz már) expliciten rákérdeznék, esetleg megkérném az orvost hogy írja rá a papírra, hogy szabad :-) Vagy ha szerinted úgy jobb és el tudod vinni a férjed személyesen (nálunk most nem engednek be kísérőt a járvány miatt), akkor ez is egy lehetőség. Ha meg nem tudod meggyőzni, akkor hidd el, ki fogod bírni a gyermekággyal együtt is. Gondolom, ha fordított lenne a helyzet és te féltenéd a babát, akár indokolatlanul is, akkor is elvárnád, hogy a férjed ezt tartsa tiszteletben.
2021. ápr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%

Nekem 38 heten , 2 oraval a szex utan folyt el a magzatvizem 😅

Jogosan parazik. Az meg tok gsz , hogy titokban kell maszturbslnia. Van egy csomo minden amit csinalhsttok a kibe digdosason kivul.

2021. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
6%
Ahogy 14 mondja. Más tényleg nem jut eszetekbe, csak bedugni??
2021. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az orvos azt mondta, hogy ha amúgy nem indult volna már meg magától, akkor a szextől se fog beindulni. Ettől még persze lehet, hogy pont akkor indul el, de ezt nem a szex okozza "direktben".


Meg nekem az lenne a logikus, amúgy se az a lényeg, hogy bedugja-e, inkább hogy neked orgazmusod és ettől méhösszehúzódásod van. Mindegy mitől.

2021. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%
Miért írja mindenki azt, hogy a hormonok szórakoznak a kérdezővel? Mert kívánja a párját, és nem akar hónapokig szex nélkül lenni? :D azért ehhez nem kell hormonokkal tele lenni, ez elvileg normális állapot, nem? Nőként kérdezem úgy, hogy voltam már várandós. Nem azért kívántam várandósság végéig a férjemet, mert "szórakoztak" velem a hormonok..amúgy fordított esetben le lenne hordva a kérdező mindennek, meg hogy ne csodálkozzon, ha a párja majd megcsalja, ha a kérdező nem akarna a csávójával szexelni hónapokig. Persze, a férfiaknak ugorjon a nő minden sóhajtására, de egy nőnek nem lehetnek szexuális igényei, amiket jogosan vár el a párjától, hogy ki legyenek elégítve? Kettős mérce tombol itt, nem a kérdezőben a hormonok...
2021. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
80%

#17, én ez alapján a rész alapján gondoltam a terhességi hormonokra:

"Azòta mindennap sìrok ugy èrzem semmire nem vagyok jó. Szègyellem is magam mert nagyon kivànom. Ugy erzem megalàz ezzel."


Az normális, hogy vágyik a szexre, az nem, hogy ilyen szélsőséges érzései vannak.

2021. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%
A férfiaknak lehetnek szélsőséges érzései, ha a feleségük nem akar velük lefeküdni hónapokig, ráadásul ilyen hülyeség miatt, hogy indokolatlanul félti a babát...? Ha az orvos azt mondja, hogy mehet a szex, akkor mehet. De mindegy, én aztán nem akarok senkivel veszekedni, pláne nem egy vadidegen szexuális életén. :D
2021. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
44%

#19, bárkinek bármilyen érzései lehetnek, de ha egy férfinak vannak ilyenek, azt nem valószínű, hogy a terhességi hormonok okozzák. Ha egy nőnek, aki épp terhes, akkor meg simán. Az, hogy nem normális, itt nem úgy kell érteni, hogy rossz vagy beteg, hanem hogy nem ezek a kérdező igazi érzései. Úgy értve, hogy utólag, ha már nem lesz az említett hormonok hatása alatt, egész másképp fog gondolkozni.


Én amúgy minden menstruációm előtt végigjátszom ezt, 1-2 napig teljesen értéktelennek érzem magam, mindenben a saját hibáimat látom. Aztán megjön a vérzés, az egész elmúlik és nem is értem, hogy gondolhattam ilyeneket. De a mensi előtt őszintén érzem ezeket, és jobb lesz attól, ha tudatosítom, hogy ez csak a hormonok játéka, azok hangolták el az ítélőképességem.


Most terhes vagyok, így pár hónapja nem jött elő ez a probléma. Viszont azt látom, hogy sok helyzetet hajlamos vagyok szélsőségesebben megítélni és erősebb érzelmekkel reagálni. Nem hinném, hogy a személyiségem változott volna, hanem a hormonváltozás okozza valószínűleg. És valamennyire tudatosan korrigálni is tudom ezeket.

2021. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!