Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fèrjem nem fekszik le velem...

A fèrjem nem fekszik le velem mert fèl ,hogy beindul a szülès?

Figyelt kérdés
37 hetes vàrandos vagyok ,eddig sem voltunk sűrjen együtt mióta babàt vàrok kb 2 hetente egyszer mert fèltette a babàt. Az első babànkat 7 hetesen elvesztettük. Ezèrt is fèltünk. De jelenleg màr 3 hete voltunk együtt èn probàlkoztam kb màsfèl hete de elutasìtott azzal az indokkal,hogy beindithatja a szülèst. Azòta mindennap sìrok ugy èrzem semmire nem vagyok jó. Szègyellem is magam mert nagyon kivànom. Ugy erzem megalàz ezzel. Ő màr nem akar együtt lenni mig megnem születik a babànk. Èn ugy èrzem megörülök màr... ki tudja talàn szülès utàn màr nem lesz jo??.. plusz meg ugye ott a 6 hèt gyermekàgy.. Biztos ,hogy nem csal meg de szerintem maszturbàl mikor elalszom. Nem èrtem mièrt jobb neki ìgy? Volt valaki hasonlò helyzetben? Mivel győzhetnèm meg ?

2021. ápr. 5. 00:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%
Üzenem neki, hogy egy: már nem lenne koraszülött, kettő a szex kb a tundermeseben vagy veszélyeztetett terhességet indít meg. Ha ez ilyen egyszerű lenne senki nem szulne 40+ napra. 😅
2021. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
Oké, hogy biztos a hormonok miatt van kibukva, meg azért sír és érzi magát értéktelennek. De azért ha a férjem engem hónapokig visszautasítana ilyen mondvacsinált okkal, nekem is rosszul esne. Mert nem arról van szó, hogy orvosi javaslatra nem szexelhetnek, mert fenáll valamilyen rendellenesség miatt a koraszülés veszélye, hanem mert jaj biztos, ami tuti, ne csináljuk. Ez hülyeség, és mondom, ha fordított helyzet lenne, tehát a hölgy nem akarna szexelni a férjével, mert jaj mi van ha beindul a szülés (37 hetesen nem fog a szextől beindulni, de mindegy...), akkor már máglyára vetették volna a kérdezőt, és sokak szerint a férj jogosan lépne félre.
2021. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%
23 sajnos vannak férfiak akik egyszerűen nem buknak a terhes no látványára. Ezzel nehéz mit kezdeni. Lehet ez is az ok, csak nem akarja így kimondani.
2021. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
91%

Ez igaz

Az en parom is azert nem akart szexelni mert egy terhes not "nem b@szogatunk"

Szules utan vissza allt a rend

2021. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
86%
Értem, akkor mondja meg, ne hazudozzon, még ha jót is akar, mert ebből van a konfliktus.
2021. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
52%
Maszturbálj te is, ha annyira kívánod. De ne erőltesd a férjedre, hogy feküdjön le veled, ha nem akar valami miatt, lehet, mert terhes vagy, nem kíván úgy.Inkább vonulj te félre, akkor ő jobban akarja majd. De tényleg vigyázni kellene a babára,pláne, ha az elsőt elvesztettétek.
2021. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!