Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhesen nektek volt...

35 hetes terhesen nektek volt ilyen érzés ? mindha alám szurkálna ,de nem kivül hanem belül? nekem van csak ilyen érzés ? baj lehete belőle?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kinyilva , mondtaa a doki, de má vagy 29 hetes kortól érzek ilyent ,ha járkálok főleg de ha kicsit lefekszem akkor jobb. Fertőzésem van szedem is rá a macmirort ettől lenne? van mikor a baba rugdossa a méhszájamat éles szúró érzés ,ez is valami olyan de nem hinném hogy a baba ez . hasonló érzés de ez más ? nektek volt e ilyen ? Nagy baj e vagy normális má 35 hetesen? Helyesirásért elnézést kérek. Köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 5. 17:07
 1/4 A kérdező kommentje:
irjon mar valaki
2021. ápr. 5. 18:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy normális e de nekem is volt nagyon nagyon rossz volt mindig közben meg kellett állnom volt olyan is hogy össze rogytam,nagyon fura érzés volt, nekem szülés előtt nem sokkal volt szerintem azt jelezte, most 6 hetes terhes vagyok és az egész jobb oldalam fáj nagyon félek is de terhesség alatt elég fura dolgok szoktak történni 😃 de ha nagyon fáj félsz nézesd meg úgy a biztos
2021. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remelem nem baj , és gratulálok
2021. ápr. 6. 00:53
 4/4 anonim ***** válasza:
nyilalo szurkálo érzés szerintem,méhed növekedése,szülés közeledte lehet
2021. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!