Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clearblue digitális teszt...

Clearblue digitális teszt tévedhet?

Figyelt kérdés

Ha jól számolok ma vagyok 5+5 bár a nap nem biztos, az 5 hetet viszont biztosan betöltöttem.

Vettem egy clear blue digitális tesztet, és arra számítottam hogy az eredmény 3+ lesz, de csak 2-3 lett a vége 😬

Van olyan, akinél hasonló eredmény mellett nem volt gond?



2021. ápr. 6. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nekem, naptár szerint 5+ , clearblue szerint 2-3.

Dokinál egy hét múlva 6 hetes, szóval minden ok volt meg azóta is.

2021. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De jó! Boldog babavárást akkor!
2021. ápr. 6. 12:54
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A Clearblue a beágyazódástól számítja a terhességi heteket. Azt mutatja ki, hány hétnyi hcg hormon van benned.
2021. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom. Viszont így is 3+osnak kellene lennie elviekben.

Március 25-én kellett volna megjönnie. 28-án teszteltem először, egyértelmű pozitív tesztem volt, egyébként az utolsó mensi február 25-én volt.

Ezért gondolom, hogy már a 2-3-as eredményt át kellett volna ugrani 😟

2021. ápr. 6. 13:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2.5 héttel az ovu után 3+ volt az eredmény, szóval tévedhet :D

Februárban mikor 2-3 kellett volna legyen, akkor 1-2-t mutatott, de ott pár nappal később meg is jött sajnos.

2021. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A clearblue sem okosabb, ugyanaz az analóg tesztcsík van benne és egy optikai érzékelő figyeli a második csík erősségét, arra kalkulál egy számot.

Nekem 6-7 hetes terhesen se volt erős a második csík, van akinek nem kezd el ilyen korán nagy mennyiségű hcg kerülni a vizeletébe.

Teljesen indokolatlanul izgulsz, nyugi

2021. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha 5 hetesen 2-3-at mutat, az szerintem teljesen korrekt, mivel benne van a 3 is :)
2021. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Remélem minden rendben, ez az első hogy digitális tesztet használok ezért vagyok annyira összezavarodva


Facelle teszt szép erős volt, csak izgulok, mert az egyetlen tünetem, ami a hányinger hol van hol nincs.

Mindenesetre orvoshoz csütörtökön megyek, mert első gyermekemmel is kellett progit szednem, most is ír fel illetve megnezi mit látni most uhn

Köszi a válaszokat! ❤️

2021. ápr. 6. 20:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem utokso menzim február 26-án volt,csináltam a nemvárt napjàn tesztet,és szép pozitív volt

Rà 2-3napja barnáztam elmentem ügyeletre ahol nagyon sokat nemmondtak vérböl a hcg csak 168,8volt és szonon még petezsákot nemláttak csak megvastagodott méhnyálkahártyát 18mm és hazaküldtek azzal hogy ebböl bármi lehet vagy megmarad vagy elmegy...

Hazajöttem,de nemmûlott el a barnázás söt gyengén véreztem is

aztän vettem énis digitális Clearbluet ami nekem is 2-3hetet mutatott ki ez volt mult hét csütörtökön. A barnázás mostanra elmúlott,és vettem tegnap egy sima patikás tesztet ami erös pozitív lett

Orvoshoz csak jövöhéten megyek,remélem jó lesz minden

Szóval szorîtok neked,és írj holnap hogy mi volt :-)

2021. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Fú már nagyon izgulok.

Szerencsére én nem vérzek, de tüneteim azóta már abszolút nincsenek így kifejezetten aggódom.

Volt már vetélésem, így tudom hogy ez a kettő így nem jelent jót együtt, holnap mindenesetre kiderül.

Nagyon szurkolok neked is kedves 9es ❤️

2021. ápr. 7. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!