Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vált kellemetlenné a...

Mikor vált kellemetlenné a reflux? (gombócérzet, égő torok, savas böfögés stb.)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mikor kezdett visszatérő vagy hosszabb, intenzívebb lenni vagy mikor vált szinte állandóvá a hátralévő időre.

2021. ápr. 6. 22:32
A kérdező szavazást indított:
Az első trimeszterben
A 13-18. hét között
A 19-24. hét között
A 25-27. hét között
A 28-30. hét között
A 31-33. héten
A 34-36. héten
A 37. hét után
Semmilyen reflux tünetet nem tapasztaltam a terhesség során.
Csak enyhe, múló tüneteim voltak néha.
31 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy hét valamikor a 20. Hét körül, most a 28.ban visszatért de remélem ez is átmeneti 😆
2021. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első két terhességemet végig kisérte, de úgy hogy a másodiknál még 1 hetem volt mensiig mikor azon viccelődtem, hogy terhesen égett a torkom utoljára,nem terveztük ilyen hamar a tesót.
2021. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is végig volt.
2021. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha a teljes terhesség alatt jelentkezett a reflux, tehát már az első trimeszterben elkezdődött, akkor erre az első pont bejelölését javaslom.
2021. ápr. 7. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

6.héttől folyamatosan. Van amikor jobb, van amikor rosszabb.

Próbáltam mindenfélét, szedtem gyógyszert (Ludea, Rennie, Gaviscon), ittam Salvus vizet, próbáltam többször keveset enni, kekszet, citromos vizet inni de nem segitett tartósan semmi.

Valakinek valami praktika még esetleg? 😁

2021. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!