Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Evés utáni állandó böfögés?...

Agleh kérdése:

Evés utáni állandó böfögés? Mi okozhatja ezt az állapotot? 8hkm

Figyelt kérdés
Bármit eszek, legyen az gyümölcs, főzelék, tésztaféle sokat böfögök, szinte egyfofytában. Az esték a legrosszabbak, próbálok este 6 után már nem enni, de ez sem segít. Ötletek???

2015. szept. 9. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Valószínűleg neked így jön ki a sok levegő.

Ne igyàl szénsavasakat, esetleg próbáld meg a salvus vizet. Gyomorégésed nincs?

2015. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Velem is ez volt a terhesség alatt, nekem semmi sem segített.
2015. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gyomorégésem nincs, megpróbálom ezt a vízet. 2-es től kérdezném a terhesség alatt végig "kitartott" vagy valamikor elmúlt?
2015. szept. 9. 14:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is folyton böfögök :-). Ez van. Ma különösen böfögős, de betudom a terhességnek. Bár fura volt ma így interjút készíteni :D.

8+4 km

2015. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nekem a böfögés annyira nem jellemző(persze az is van), de főleg a puki... :D az jellemző
2015. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Puffadàs eredménye, vagy alul jön ki, vagy felül. :) majd elmúlik.


Én is mindentől felfújódtam.

2015. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt találtam : "A progeszteron ellazítja a simaizom sejteket. Mivel a gyomor-bélrendszer és az erek falának egyik rétege simaizomból áll, a progeszteronnak ezen hatása hozzájárulhat a várandósságot kísérő különböző kellemetlenségekhez, mint például a gyomorégés,szelek,böfögés, visszértágulat és a húgyúti fertőzésekre való hajlam. Ugyanakkor azonban a várandósság alatti magas progeszteron szint igen hatékony módon biztosítja, hogy a méh simaizmai nyugalomban maradjanak mindaddig, amíg el nem érkezik a vajúdás ideje." és " A progeszteron hormon működése miatt lassulhat az emésztésed és egyre többet puffadhatsz (sőt böföghetsz, szellenthetsz). Ennek oka, hogy a progeszteron ellazítja a simaizom szöveteket a szervezetben - beleértve a gyomor-bél traktust is– így lassítja az emésztést, hogy több időt jusson a felszívódásra és eljuthasson a magzathoz minden fontos tápanyag. Ahogy a méh növekszik, nyomhatja a gyomrot és a beleket, nyomást gyakorolva az emésztőrendszerre, ami folytonos „Mindjárt kipukkadok” érzést okozhat."
2015. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki:-D nekem alul jön ki! Olyan vagyok mint bûzös borz:-D
2015. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!