Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhesen bevállaljam...

29 hetes terhesen bevállaljam a tyúkszem kivágását a talpból ?

Figyelt kérdés

Nem is igazán tyúkszem, hanem egy kinővés a talpamon a kemény bőr részben, amit 2-3 évente rendszeresen ki kell vágatnom, mert egy idő után annyira fáj,begyullad, hogy nehézkesen tudok tőle járni. Már tavaly májusban kezdett nőni újra, de a vírus végett eddig nem mentem el vele dokihoz, hiba volt. De terhes lettem közben, félek hogy terhesen pont a dokinál kapnám el a koronát,de már annyira fáj a járás hogy nem tudom mit kezdjek vele. Kb 10 perces műtét, helyi érzéstelenítés, kivágják, kb egy centis seb, összevarrjár és mehetek is. Szerintetek bevállaljam ? Lehet baja a babának a helyi érzéstelenítéstől ? Egyáltalán csinálnak ilyet kismamáknak vagy azt mondják majd hogy jöjjek vissza szülés után ?


Köszi a válaszokat


2021. ápr. 9. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod a dokit és máris előrébb leszel.Lehet, most nem is vállalnak ilyen kis beavatkozást sebészeten.
2021. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hívni már próbáltam, de senki nem veszi, de mostanában semmilyen doki nem veszi a telefont, nem tudom mi az oka, pedig rendelnek. Kénytelen vagyok mindenhova személyesen elmenni. Először szerettem volna itt informálódni,mielőtt elmegyek, hátha van ilyen kis műtéttel tapasztalatotok.
2021. ápr. 9. 23:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Terhesség nem betegség
2021. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom. Csak érdelelne hogy az érzéstelenítővel nem e kerülne be a véráramba valami ami ártalmas a babának.
2021. ápr. 9. 23:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogászati ellátás is van terhesen, a helyi érzéstelenítés nem tilos. Nyilván jelezd hogy terhes vagy, olyan érzéstelenítőt adnak.
2021. ápr. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp,mert csak rosszabb lesz ahogy nő a súlyod. A lidokain helyi érzéstelenítésben pedig nem árt
2021. ápr. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedikűrösnél nem voltál vele? Egy jó gyógypedis is segíthet rajta
2021. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Én a helyedben beoltatnám magam most aztán 3 hét múlva vágatnám ki a tyúkszemet.
2021. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Engem még nem győztek meg annyira az oltás hatékonyságával, hogy terhesen beoltassam magam. De ez más téma. Gyógypedikűrös ezzel a problémávál nem tud semmit kezdeni, mert a doki szerint ez a valami a véremben van és bár mikor bár mennyiszer kijöhet a testemen ahol kemény a bőr.....nem tyúkszem ez, hanem valami más, csak a tyúkszemhez tudom hasonlítani.
2021. ápr. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!