Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vissza fog valaha térni a...

Vissza fog valaha térni a szexuális étvágyam?

Figyelt kérdés

14 hetes vagyok és abszolút nem kívánom a párom. Nem bírom szinte megcsókolni sem, mert 0-24 rosszul vagyok, amit nyilván Ő igyekszik megérteni, de azért nem egyszerű .(Igyekszem azért a kedvében járni így-úgy heti többször is, de akkor sem közös élvezetből,hanem,hogy neki jót tegyek)

Nagyon aktív szexuális életünk volt, félek, vajon vissza fog ez térni?


2021. ápr. 10. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után 1 évvel jött vissza
2021. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ember függő. Valaki kívánja terhesen is, akár jobban is. Más pedig az utolsó csepp tejig rosszul van a gondolattól is.
2021. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen meghalt a libidóm az egész terhesség alatt, pedig mindnehol azt olvastam meg a barátnőm is mondta, hogy ő állandóan kívánta és milyen jó volt, jobb, mint előtte. Szülés után szerencsére szinte egyből visszatért.
2021. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, velem van a baj, amikor a csapból is az folyik, hogy a terhesség alatt mindenkinek megnövekszik a libidója és hirtelen még élvezni is jobban élvezi a szexet, nekem meg a gondolat is inkább csak egy fáradt sóhajra volt elég. Az első trimesztert végighánytam, ott örültem neki, hogy legalább a munkahelyemen lábra tudtam állni, nemhogy még bármit kezdjek a férjemmel (egyoldalúan sem, ez van, gondolom neki sem volt amúgy túl szexi naponta többször végighallgatni, ahogy belevisszhangzok a vécébe), a második trimeszterben kicsit jobb lett, a 16-18. hetek után, de jelentősen kevesebb, mint a terhesség előtt volt. A harmadik trimesztert hagyjuk is, nagy pocakkal, fájó derékkal megint csak a fenének volt kedve ezzel szórakozni xD


Szülés után, amikor visszakaptam végre a testem, a libidóm is helyreállt. A 6. héttől kezdve megint ugyanúgy űzzük az ipart, mint a próbálkozás alatt :) Szóval nyugi, visszaállhat ez. A terhesség és minden vele járó változás (többnyire) csak átmeneti :) Kitartást.

2021. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!