Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19.hétben, hátsó fali lepénnye...

19.hétben, hátsó fali lepénnyel még nem érzek magzatmozgást, és még a pocak sem nagyon kerekedik. Van okom aggódni esetleg nem növöget rendesen odabent?

Figyelt kérdés
Mindenhol olvasom, hogy hátsó lepénnyel hamarabb lehet érezni. Alapvetően alacsony, vékony vagyok, keskeny a csípőm, mindenki mondta h rajtam biztos hamar fog látszódni. Hát, mint aki jól van lakva max ennyi. Néha mintha éreztem volna vmit, mint amikor kis ideg, izomrángás van, csak egyet egyet és nagyon gyengén. A babát erezném? Azt is mondta mindenki h majd fogom tudni...Másképp képzeltem, lassan félidősen azt hittem már kismamának fogom magam érezni, velem van a baj? Egyébként szívhangot hallgatok itthon, szóval ennyi legalább nyugtat egy kicsit.

2021. ápr. 11. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ikreket hátsó fali lepénnyel a 20. hét után éreztem először...pedig ők ketten voltak. Nem igazán értem, hogy miért kell ezen állandóan aggodalmaskodni. Pláne akkor ha tudod, hogy van szívverés.
2021. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tudoom, hogy paramami vagyok, sajnos volt egy vetélésem korábban. Na akkor úgy éltem mint előtte, semmin nem aggódtam, biztos voltam benne, hogy minden okés. Na erre most tessék... Igazából nem érzékelem milyen tünetet kell komolyan venni, és mi az amin felesleges gondolkozni.
2021. ápr. 11. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Próbálj meg hasra feküdni, úgy se? Én az enyémet csak akkor érzem rendesen ha hason fekszek. Meg ha félórát a hátamra fekszek, akkor előbb-utóbb kimászik előre a hasfalamhoz, és ott kidudorodik, bár rugdosni ilyenkor csak néha-néha érzem.
2021. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 hetes terhes vagyok mellsofali lepennyel en mar rendesen erzem a babam :) biztosan te is fogod nem sokara
2021. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha az oldalamra fekszek talán érzek valamit, de szerintem hagyom most ezt a figyelgetést, mert csak elkeserít. 1bő hét múlva kiderül jól van e odabent. Addig inkább a figyelemelterelest választom. 😏
2021. ápr. 11. 17:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!