Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem veszélyes az ultrahang...

Nem veszélyes az ultrahang ilyen sokszor?

Figyelt kérdés

Két hete is voltam,és most kedden is.Plusz jövőhét csütörtökön is akar ultrahangozni a nőgyógyász.

Még fiatal terhességről van szó,kb 5 hetes lehetek.


2010. aug. 21. 13:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Kedves Utolsó!

Nem volt még szívhang,amikor nézte az orvos,azért akar ránézni 1 hét múlva is.

2010. aug. 21. 16:12
 12/13 anonim ***** válasza:

én az első 12 hétben 13x voltam uh-on mert sokszor véreztem...mikor kikerültem a kórházból azt mondta a kezelőorvosom hogy ha nincs vérzés és panaszom akkor nem nézi meg uh-al mert bár nincs rá bizonyíték hogy káros de a babák összerándulnak és ficánkolnak a rezgések miatt ami azért csak mutat valamit...szerintem mindig mérlegelni kell hogy mi az ami miatt"ilyesmiknek"tesszük ki a babát(direkt nem írtam káros hatást)és a kíváncsiság is nagy úr tudom...

azt viszont nem értem milyen szívhangot keresgél a dokid 5 hetesen!!!úgy tudom szív cső és látható szív pulzálás késöbb van...vagy tévedek vagy a doki számolta idősebb terhességnek...

2010. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Látom, hogy már nem aktív a topic, de azért érdekelne, hogy az utolsó hozzászóló egészséges babát szült-e? Engem is sokat ultrahangoztak az első két hétben és aggódom, hogy nem lesz-e baja a babámnak...20 hkm
2011. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!