Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hőemelkedés koraterhesen?

Hőemelkedés koraterhesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok! :)


6+5 hetes kismama vagyok, ma voltam orvosnál, minden a legnagyobb rendben. Szívhangot is hallottam! :) Viszont 3 napja folyamatosan magasabb a hőm, 37,1 körüli, nálam ilyen 36 a normál. Beszéltem a dokival erről, mondta, hogy teljesen normális.

Azért én aggódom egy picit. Semmilyen tünetem, gyengeségérzetem sincs.



Volt, aki így járt és tényleg csak a hormonok "szórakoztak"? :)


Nyilván ahány ház... de kicsit megnyugodnék, ha tapasztaltatok volna már ilyet Ti is :)

Köszönöm.



2021. ápr. 12. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhesen magasabb az alaphő a progeszteron miatt, ahogy egyébként alapból a ciklus 2. felében is. De minek méricskéled?
2021. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert úgy érzem felgyulladok :D és azért az nem lenne jó, ha magasabb lenne. :) de tegnap is és ma is csak 1-1× mértem l, úgyhogy nem feszültem rá, csak gondoltam utána járok :)

A progeszteron lehet a kulcsa akkor, pár napja külön kell szednem, volt egy kis rózsaszínes folyásom...

Köszi a segítséget! :)

2021. ápr. 12. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 37,3 is volt. Ne aggódj emiatt, normális.


Ha a 38 fokot megközelíti (hónaljban mérve), akkor viszont valamit elkaptál valamit és paracetamol tartalmú lázcsillapítót vegyél be, mert attól lehet baja a babának. Amíg alacsonyabb, addig nem kell aggódni.

2021. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatot és a tanácsot is! Ha úgy érzem, majd mérem nehogy baj legyen. :)
2021. ápr. 12. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyesmi, sőt magas lázam is vírustól. De nem lett baja a babának, rubophent szedtem a lázra.
2021. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én onnan vettem először észre hogy talán terhes vagyok, hogy a menstruáció közeledtével nem esett vissza a hőm, folyamatosan 37.1-2 körül mozgott. Nem kell tőle félni, normális :)
2021. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is! :)
2021. ápr. 13. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!