Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már egy vetélésem korater...

Volt már egy vetélésem koraterhesen.Napról napra erősödő hányinger jelezheti azt,hogy most minden rendben van?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 15:57
 1/7 A kérdező kommentje:
6 hetes lehetek menzesz szerint,még nem mentem orvoshoz nehogy ne legyen szívhang.aggódom.
2020. dec. 14. 15:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hányinger arra utal, hogy HCG van a szervezetedben. Ha sajnálatos módon elvetéltél volna, akkor is lenne még egy darabig benned HCG. Ne parázz ilyeneken, kíméld magad, halgass az orvosra, és NYUGI.
2020. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
' hallgass
2020. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pihenj amennyit tudsz, szedd a folsavat, magnéziumot. Ha esetleg barnázást, vérzést tapasztalsz azonnal menj dokihoz/szólj neki.

Nem lesz baj, erre gondolj! Nekem is az első elment, de a második terhességem sikeres volt.:)

2020. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyanígy vagyok. Azt olvastam, a hányinger általában egészséges terhességet jelent, mert azok a hormonok okozzák, amiknek a jelenléte fontos. Nem tudom megítélni, hogy valóban így van-e, de bízom benne, hogy ezúttal tényleg minden rendben lesz.
2020. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a ,,van hányinger, tuti egészséges a terhesség", egy maszlag. Ismerős végighányta az első trimesztert, több kilót leadott, aztán a huszonvalahanyadik héten kiderült egy súlyos szív fejlődési rendellenesség, úgyhogy meg kell szülje a babát, mivel az anyaméhen kívül életképtelen lett volna. Akkor hogyis van ez? Vagy a szervi fejlődési rendellenességekre nem terjed ki ez a teória?
2020. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én teherbe estem, pozitív teszt, 6.héttől brutál hányinger, émelygés... 8hetesen mentem terhesség megállapításra.

Terhes voltam, csak épp babám nem volt. Üres petezsák, amit a 9.héten műtöttek. A műtétig full ugyan úgy voltam, mint anno a fiammal. Hányás, fáradékonyság, stb....


Szóval erre ne alapozz, de nyugodj meg, bízz a legjobbakban.

2020. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!