Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pedagógus koraterhes kismama...

Pedagógus koraterhes kismama van itt?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok és van egy komoly krónikus betegsègem is.

Nem tudom mit csináljak?

Piciket tanítok (kb 100-110 gyerek) és most elkezdtem aggódni a vírus miatt,mert a mai napon négyen szóltak pozitív tesztről.

Tudom sokan támadják a tanárokat, hogy mit fèlnek,más is elmegy dolgozni! De mi nem hordunk maszkot,csak a közösségi tereken. A gyerekek lógnak rajtam,mert picik, simán leköhögnek,letüsszentenek, hiába napi téma, hogy tedd oda a kezed vagy legyen zsepi a kezedben és oda köhögj!

Ez nem így megy.

Már volt több vetèlèsem és most azon agyalunk a fèrjemmel,hogy el kellene mennem táppénzre.

Más esetleg hasonló helyzetben van?


2020. okt. 23. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Több vetélés, veszélyes munkakör, mégis mire vársz?

Hétfőn telefonálj az orvosodnak, hogy vegyen táppénzre.

2020. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Menj. Mi a kérdés?
2020. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Én is pedagógus vagyok, de már nem tanítok iskolában. Egyértelmű, hogy elmennék táppénzre ilyen helyzetben. Egyébként, amitől nálatok nem szokás maszkot hordani, te hordhatsz, nem tilthatják meg. (Tudom piciknél van, hogy kell látniuk a szádat, ezért is jobb a táppénz.)
2020. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Táppénz. Főleg több vetélés után automatikusan megadják.
2020. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Bőven a vírus-mizéria előtt, 3,5 éve lettem várandós az első gyerekkel, akire majdnem 6 évet vártunk. Az első UH után egyből felhívtam az óvodavezetőt, elmondtam, hogy sikerült, megbeszéltük, hogy akkor én mostantól nem vagyok. A fene se akar terhesen a bacitenyészetben lenni.
2020. okt. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Több vetélés után akkor se lenne kérdés a tappenz, ha egyedül dolgoznék valami extra light munkát....
2020. okt. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Jogos a .félelmed ilyen dilettáns járvány kezeléssel, amit a kormány leművel. Tűzbe tenném érte a kezem, hogy nem csak az a pár koronás van ott, aki pozitívval kidölt. Mi a fészkes fenéért nem tesztelnek le mindenkit az épületből ? Ugyanúgy jártak wc-re, ebédelni, udvarra a vírusosok is. Nevetséges, hogy csak pár padot fertőtlenítenek ilyenkor. A munkahelyeken is no comment, mit művelnek. Egyedül Szlovákiában, Dél-Koreában és Széovéniában élnek értelmes emberek.
2020. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon sok más munkahelyen legalább ilyen veszélynek vannak kitéve az emberek, mint ti. Tök mindegy mit dolgozol, menj el táppénzre,ha fontos a terhességed.
2020. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Menj el táppénzre. Mi a kérdés? Kora terhesen egy komoly lazas betegség sokszor jár vetelessel.
2020. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Én eü-ben dolgozom, közvetlen kontaktban a betegekkel, akiknek mindenféle bajuk volt, köztük légúti is. Elmentem táppénzre, amikor kezdett szeptemberben beindulni a vírus megint. A nőgyógyász és a háziorvos is maximálisan támogatott.
2020. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!