Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12+1naposan mennyire tudják...

12+1naposan mennyire tudják biztosan megmondani a baba nemét?Sztk-s vizsgálat?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 14:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Semmennyire, max beletrafálnak
2021. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi csináltattunk prenat így egyértelműen tudtuk a nemét, de ha csak az ultrahang alapján kellett volna tippelni, a 24. hétig várni kellet volna, addig folyamatosan takarta magát. Nem az orvos volt béna, mi is láttuk mind sztk mind magán rendelésen, hogy behúzza a lábait, és nem hajlandó megmutatni.
2021. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egy tapasztalt , jószemű szakember jó géppel és jó fekvéssel meg tudja mondani!

Sokszor nekem is irnak itt priviben és küldik az uh fotókat, eddig még mindenkinek meg tudtam mondani jó helyezkedés esetén.

Pedig fotóból sokkal nehezebb, mint diagnosztikai vizsgálat közben.

2021. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem 13+1nél egyértelműen megmondta a szonográfus a genetikain, hogy fiú, keresnie se nagyon kellett, elég egyértelmű volt. Másoknak a lányt már nem mondta ennyire határozottan.
2021. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!