Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek programozott császárral...

Akinek programozott császárral kellett világra hoznia a gyermeket, mennyi ideig tartott a felépülés?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sokáig.A szobatársam a 4.nap már törökülésben etette a gyerekét és úgy mozgott mint aki nem is szült:)
2021. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4-5 hét mire már jól éreztem magam, a maradéka meg még 3 éve is tart..😉
2021. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3 császár, ebből 2 sürgős, a harmadik program.

Az elsőből tartott a legnehezebben felépülnőm - itt mondjuk indítva lettem 7 órát intenzíven vajúdtam. De annyira lepukkant az immunrendszerem, hogy gyakorlatilag 2 évig folyamat beteg voltam,hol gyulladásba be hol ki, hol benyaltam minden szart.. Fizikálisan is nehezen épültem.

2.császárom nagyon komlikált volt 2 órát műtőttek összenővések miatt, letapadt összenőtt minden mindennel vastagbél megcsavarodott, másnap bélgyulladást kaptam még is gyorsabban épültem.

A harmadiknál enyhe gyulladt béllel műtőttek, itt viszont a felszívodó varratot nehezen tolerálta a szevezetem és kegyetlen begyulladtam. Olyan volt mintha egész nap izzó parazsat nyomtak volna a hasamhoz.

2021. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első után mélyvénás trombózisom lett, a második után meg csontritkulásom valószínűleg a sok vérhigítótól, hogy ne legyen trombózisom, amire egyébként elvileg nincs hajlamom, meg gerincsérvem is, valószínűleg mert szétnyílva maradt sokáig a hasizmom. Más volt, az egyik után 2 hetet véreztem, de jobban és tovább fájt a seb. A másik után 8 hetet véreztem, ott az utófájások elég brutálisak voltak szoptatásnál, de mégis hamarabb felépültem a sebből, de talán azért is, mert a hátammal voltam jobban elfoglalva :)
2021. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én az üde kívétel leszek. 2 programcsászárom volt. Első nap még nagyon fájt. Mire hazamentem a kórházból, már szinte semmi bajom nem volt.
2021. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Másnap már jöttem mentem. Kicsit feszült s hadam felülésnél.hazajövetel után 2 napig fájt a fejem. Ennyi.
2021. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a második volt programcsászár. Nagyon hamar felépültem. Már a kórházban tök jól voltam. Jó nyilván fáj, meg minden, de nem volt annyira vészes, mint az első, ami sürgősségi császár volt. Na azt nagyon nehezen éltem meg. De biztos a lelki része is rásegített. A programcsászárra teljesen fel voltam készülve, nagyon vártam. Kb 1 hét volt amíg gyenge voltam, de utána semmi. A lényeg, hogy nem szabad elhagynod magad, sokat kell mozogni.

Nekem nagyon jó élmény volt.

2021. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 hét után mintha mi sem történt volna. Napról napra lett egyre jobb, könnyebb.
2021. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy honap volt,mire nagyjabol jol voltam. Addig viszont az agybol is negykezlab keltem ki, es gyökkettővel kozlekedtem.
2021. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!