Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a teszt pozitivnak számít...

Ez a teszt pozitivnak számít menstruacio előtt 1 nappal? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 15. 17:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
69%
Erősödött. Nekem is kimaradt menzesz előtt 1 nappal még csak éppen halványlott, 2 nappal később lett szép pozitív. Most vagyok menzesz szerint 12+4 napos, mérete szerint pedig 12+2. Magyarul később volt peteérés. Várj még kicsit türelemmel.
2021. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Annyira gyűlölöm már ezt az oldalt... annyi megkeseredett ember éli ki magát itt h valami szörnyű!
2021. ápr. 15. 18:37
 13/29 anonim ***** válasza:
72%

Én az elsőn is láttam amire te gondolsz, de nem mondtam volna rá semmit. A második már látszik szépen, nekem nemvárt után 1 nappal volt ilyen a tesztem.

Szurkolok, hogy erősödjön.

2021. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Énsem akarlak bántani,és más sem akar bántani hidd el,sőt neked akarnak jót azzal hogy feleslegesen ne éld bele magad előre semmibe mer saját magadnak ártasz,hidd el tapasztalat.

Egyébként mintha erősodne de várj meg oár napot.Én szurkolok neked sok sikert kívanok

2021. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Reggel tesztelek megint, mert sajnos vannak betetegsegeim amik miatt régóta probalkozunk sikertelenül. Talán most osszejott.. eddig soha nem volt még egy hajszál vékony halvany csík se egyik tesztemen se 11 honap alatt. Az időm fogy és talán van még pár honapom teherbe esni🤗
2021. ápr. 15. 18:44
 16/29 anonim ***** válasza:
88%

De ha ma úgy is csináltál egyet, és azon egyértelmű, minek kellett felrakni az előző tesztet?

Az elsőn nincs semmi. A második halvány pozitív. Nem kell naponta kérdezgetni, hanem 2 naponta tesztelni, és ha megjelenik a 2 csík akkor terhes vagy. Nem túl bonyolult.

2021. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

#16


Nem, nem értessz! Az első tesztet reggel csináltam, a 2. tesztet pedig miután a kérdést feltettem.

2021. ápr. 15. 18:48
 18/29 anonim ***** válasza:
68%

Jó de minek?

Ha nem tudod eldönteni, hogy pozitív vagy negatív, akkor nem ide kell feltölteni, hanem várni 1-2 napot és mrg ismételni. Ha terhes vagy, akkor nő a hcg és egyértelmű lesz a csík, nem kell róla szavazást tartani.

2021. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
84%
Na ezen már valami látszik! Mindenképp tesztelj még és nagyon drukkolok!
2021. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
50%

14 es vagyok

Ne bancsatok a kérdezőt csak akkor ha tudjátok mien érzes hogy körülötettek teherbe esik mindenki,neked meg nem sikerül.Egyszerüen csak azt szeretné ha más is megmondana hogy pozitiv igen mer néha jól esik az embernek ha más is támogassa nem pedig lehordja ed kioktatja.

Kedves kérdrzo mi 2évig probalkoztunk en minden hónapban képzelodzem amit csak lehetet,még csak nem is késet es teszteltem háha..persze negativ volt es csalodot voltam..Aztan egyik hónaoban csodatortent es valahogy nem figyeltem semmire nem teszteltem,és azt vettem eszre h 3napja késik,nem mertem megörülni,felve csináltam a tesztet es erős pozitiv🥰ennek 38.hete🥰ugyhogy barmelyik pillanatban érkezhet a kislanyunk🥰azert irtam le az en tortenetemet hogy tudd nem vagy egyedul ezzel az erzessel,en nagyon szoritok❤

2021. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!