Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a teszt pozitivnak számít...

Ez a teszt pozitivnak számít menstruacio előtt 1 nappal? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 15. 17:56
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

De tartottam mert így lattam jónak, tobb szem többet lát elven. Ha nem tetszik valami, főként hogy vélhetőleg nem neked lesz igazad akkor nem kell odakommentelned olyan kérdéshez ami ilyen indulatokat vált ki belőled!


A legjobbakat kívánom! 🤗

2021. ápr. 15. 18:53
 22/29 A kérdező kommentje:

#20


Nagyon köszönöm 🥰🥰

2021. ápr. 15. 18:55
 23/29 anonim ***** válasza:
A második pozitív, nagyon halvány, de egyértelmű. Az első még negatív volt a kép alapján, a csík meg a reagens helye, de ez most már mindegy. A babád megfogant, reméljük, a továbbiak is jól alkulnak :-) Ahogy telik az idő, egyre nőni fog a valószínűsége, hogy tényleg megmarad. Az utolsó mensidből kiszámolhatod a terhességi kort, és itt megadja, hogy mekkora a valószínűsége, hogy megmarad: [link]
2021. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező!


Én az elsőn is látom,másodikon főleg.😍

Nekem a nem várt előtt 4nappal ilyen halvány volt, szinte csak en láttam.


[link]

Most 19hetes kismama vagyok. :)

2021. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőn is volt valami, de a második teszt már biztatóbb, szerintem pozitív lesz! :)
2021. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Az első teljesen negatív. A másodikon talán valami látszik, de érdemes lenne nem egy nap 10x tesztelni, turelmetlenkedni, hanem várni 1-2 napot az újabb teszttel.
2021. ápr. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én mondjuk amikor teszteltem, soha nem 1 típust tartottam otthon. Az első tesztem elsőre negatív lett. Kinn lett hagyva és órákkal később szólt a párom, hogy ez pozitív. Akkor teszteltem másikkal másnap reggel, ami tényleg pozitív volt.
2021. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Drukkolok hogy összejöjjön!!!!!!
2021. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értem az embereket (tudom, hogy régi kérdés, csak most láttam). 😃 EGYÉRTELMŰEN írja a teszten, hogy ha csak minimálisan is látszik a második csík, akkor az pozitív. Nyilván korai tesztelésnél ez később változhat, mert nagy az esélye a kémiainak, de abban a pillanatban az pozitív. A kérdező tesztjén is pontosan lehet látni a második csíkot. Nekem ennél még sokkal-sokkal halványabban látszott az első tesztemen egy nap késésnél, szinte csak ha úgy esett rá a fény, de egy pillanatig nem volt bennem kérdés, hogy az pozitív (mondjuk mi nem terveztük, szóval elsőre nagy volt a pánik), azonnal csináltam is egy digitálisat, ami már egyértelműen kiírta, hogy bizony pozitív. Ezeket nem a kérdezőnek szánom, hanem a károgóknak, nem értem miért kell úgy véleményt nyilvánítani, ha nem is értetek a dologhoz. 😀 Remélem kérdező azóta minden rendben és jól vagytok!
2021. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!