Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés barnás-darabos folyás...

Kevés barnás-darabos folyás terhesség 30.hetében ? Bajt jelez ?

Figyelt kérdés
Megyünk be sürgősségire, de tudnátok tanácsot adni, hogy mi lehet ez ? Komoly bajt jelezhet ?
2021. ápr. 16. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem feltétlen. Lehet csak a hüvelyfal vérzik, ilyenkor megdagad hüvelyfal és sokkal vérrel telibb lesz. Simán lehet tágulásos vérzés is, ami még iszonyatosan korai.
2021. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jelezhet koraszülést is, illetve lehet hüvelyi fertőzés jele is.. de az is lehet, hogy csak egy “méhszájseb”, vagy hasonló apróság..
2021. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem biciklizés után volt ilyen a 7. hónapban. Akkor rámparancsolt az orvos, hogy már ne járjak be dolgozni. Tiszta hülye voltam, annyira nem volt veszélyérzetem. Ma már parásabb lennék, mert ismerem azt, akit akkor jobban kellett volna féltenem. Szerencsére nem barnáztam többet és nem lett semmi baj.

Próbálj meg te is pihenni sokat mostantól.

2021. ápr. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Végül bent kellett maradnom kórházban, de doki szerint minden rendben, nem látott semmit. Megfigyelésre maradtam...
2021. ápr. 17. 02:35
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Azért az iszonyú koraihoz.... Bár nem szerencsés, de 30.hét után már nem szokott nagyon komplikáció lenni, akkor sem ha megszületik. Egy koraszulo anyu
2021. ápr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól még iszonyatosan korai :)
2021. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Korai, de valószínűleg ha megszületik is egészséges gyermek lesz, csak kicsi. Persze nincs még itt az ideje, és jó lenne, ha bent maradna legalább 7-8 hétig. 5-ös voltam
2021. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34.hét előtt nagyon gyakori, hogy valamilyen probléma adódik a későbbiekben (gyenge látás, mozgásproblémák stb.). Persze ezek nem eget verő gondok, de egy 30.hétre született baba önállóan lélegezni sem képes, ebből is adódhatnak problémák.
2021. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
5 hetet töltöttem picen, mindig ezt mondták, 30 hét felett nagy probléma általában nincs. Több korababat ismerek, egyiknek sincs az ég világon semmi baja 30 hét felett. Ne ijesztgessétek a kérdezőt. Amúgy valószínűleg rendben van szerencsére, úgyhogy tárgytalan :)
2021. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj, de az jó, ha most vigyáznak rád.:)

Én annyira meg se ijedtem volna, csak egy barna pötty volt. De a doki nagyon komolyan vette. Meg a kolléganőm ijesztett meg, aki azt mondta, neki egy ilyen után elment a babája, pedig csak ennyivel kezdődött.

Mindenesetre ha kiengednek, akkor se kezdjél neki most nagytakarítani. Mondjuk pont ilyenkor van bennünk az ösztön, de tényleg jobb vigyázni. Ablakot semmiképp ne pucolj, ne szedj le függönyt. Én majdnem megcsináltam 8 hónapos nagy hassal, csak nem jó érzés volt a nyújtózkodás, rákerestem neten és találtam olyat, ahol ilyen függönyleszedésnél a nyújtózástól leszakadt a méhe és meghalt a baba.:( Le is tettem rögtön erről.

Na nem akarlak ijesztgetni, nálam se lett semmi baj, gyönyörű egészséges kislányom született. Igazából ahhoz képest, hogy 36 éves voltam, iszonyat fittnek éreztem magam végig terhesen és emiatt nem voltam elég óvatos. Viszont a szülés nem indult be, pedig a magzatvíz elfojt, így császáros lettem, de azt se bánom igazán, túl sokat nem szenvedtem.

2021. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!