Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciklamát terhesség alatt mit...

Sweden kérdése:

Ciklamát terhesség alatt mit okozhat? Lehet gond ,hogy 8 hónapja ilyet iszok?

Figyelt kérdés
8 hónapos kismama vagyok. Nem fogyasztok tejterméket ezért napi 2x iszok calcium pezsgő tablettát .Nah most olvastam róla,hogy a ciklamát édesítőszer milyen veszélyes terhesen.Megnéztem és a pezsgőtablettákban mindegyikben az van amit inni szoktam .Szerintetek ez okozhat bármiféle gondot a babánál ?

2021. ápr. 17. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hétfőn telefonálj a nőgyógyászodnak és ő meg tudja mondani, hogy okozhat e valami gondot. A legtöbb fórumon 2 válasszal találkozhatsz az egyiküknél nem volt semmi gond, a másik tábor pedig halálra rémít mert a valaki valakiének a valakie pont emiatt lett beteg. Az orvos megnyugtat és lehet, hogy ajánl valami alternatívát, ha úgy látja.
2021. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, azóta megtudtál valamit?

Én is fogyasztottam ilyet az első trimeszterben.


37+1 hkm

2021. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen , beszéltem a dokimmal és a védőnőmmel is ,megnyugtattak ,hogy ezekben gyógyszerekben /pezsgőtablettákban annyira sok nincs ,hogy károsítson valamit.( azöta rájöttem ,hogy még a magnesolvban is ez van ) Illetve kimutatva sincs pontosan mit okoz ,egyes emberek bélflórája olyan ami ezeket káros rákkeltő anyagokká állítja elő , de ez sem mindenkinél.
2021. máj. 6. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!